ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Динамічні характеристики автомобілів Jaguar легендарні. XF навіть перевищує цей еталон.

КОМФОРТ І ДИНАМІЧНІСТЬ

Завдяки підвищеному рівню комфорту й винятковому спортивному стилю XF розкриває всю повноту процесу керування. Доступний з бензиновими і дизельними двигунами1 та опціональним повним приводом із системою Intelligent Driveline Dynamics, XF відкриває ще більше можливостей за складних дорожніх умов.

СТВОРИТИ СВІЙ XF
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
УПРАВЛІННЯ ТА КЕРОВАНІСТЬ
У новому XF комфорт під час подорожі зберігає висока швидкість реакції й динамічна продуктивність. Це стало можливим завдяки легкій алюмінієвій архітектурі, яка має надзвичайно високий показник жорсткості та міцності. Полегшена архітектура є ідеальною платформою для передньої незалежної двоважільної підвіски та задньої підвіски Integral Link, котрі надають XF особливого спортивного характеру.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:Axc9sJv34gE
ПІДВІСКА
Міцні та легкі алюмінієві компоненти є основою складної системи передньої та задньої підвіски XF. Передня незалежна двоважільна підвіска, аналог до F-TYPE варіанту, гарантує першокласне управління. Система Integral Link у задній частині, завдяки своїй жорсткості, забезпечує кращу керованість і поліпшує ходові якості.
ЛІНІЙКА INGENIUM

Ingenium — це нова лінійка двигунів Jaguar Land Rover, розроблена для природної продуктивності, вдосконалення та ефективності. Передові технології та алюмінієва конструкція забезпечують вражаюче низьку витрату пального та вкрай малі викиди CO2.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН INGENIUM

2,0-літрові,4-циліндрові бензинові двигуни XF Ingenium з турбонагнітачем продукують виняткову потужність та крутний момент. Легка вага та радіопідшипники малого тертя призначені для плавного та високоефективного управління.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН INGENIUM

Технологія Ingenium містить три дизельні двигуни XF. Ці цілковито алюмінієві двигуни з низьким рівнем тертя мають жорсткі блоки циліндрів та по два вали системи зрівноважування, які гарантують надзвичайно низькі рівні вібрації та високі експлуатаційні показники. Всі двигуни оснащено системою запуску двигуна Stop/Start1 та розумною системою рекуперативного заряджання, яка застосовується для забезпечення акумулятора кінетичною енергією, що продукується при гальмуванні. Це сприяє економії пального, особливо під час руху містом.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
3,0-ЛІТРОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН V6 ПОТУЖНІСТЮ 300 К. С. З ДВОСТУПЕНЕВИМ ТУРБОНАГНІТАЧЕМ

3,0-літровий дизельний двигун V6 з двоступеневим турбонагнітачем забезпечує надзвичайну потужність, високі показники рутного моменту та відмінну керованість. У двигуні застосовано інноваційну систему спарено-паралельного послідовного турбонагнітача — унікальну концептуальну розробку Jaguar Land Rover — для плавного, майже миттєвого постачання потужності на всіх обертах двигуна. Також система передбачає двоступеневе водне охолодження для збереження енергії.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
ДВИГУНИ, НАТХНЕННІ JAGUAR F-TYPE

Бензинові двигуни XF мають високу потужність і відмінну динаміку. Водночас вони надзвичайно економічні. Як і для F-TYPE, пропонується 3,0-літровий бензиновий двигун V6 з нагнітачем, що розвиває потужність 380 к. с. та максимальний крутний момент 450 Нм. Цей повністю алюмінієвий двигун забезпечує високу потужність і крутний момент на будь-яких оборотах і володіє унікальним звучанням.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
АВТОМАТИЧНА ТРАНСМІСІЯ

Восьмиступінчаста автоматична трансмісія XF є надзвичайно чутливою, плавною та ефективною. Оснащена сучасним поворотним перемикачем кольору Satin Black, трансмісія забезпечує ще швидше перемикання і спортивний кікдаун в режимі Dynamic, а також швидший перехід на вищу передачу в режимі Eco. Можливе також ручне керування трансмісією за допомогою підкермових перемикачів передач.

МЕХАНІЧНА ТРАНСМІСІЯ

Полегшена і вдосконалена шестиступінчаста трансмісія3 сприяє надзвичайній оперативності. Її корпус з легкого алюмінієвого сплаву, порожнисті приводні вали та сховані у заглибленнях шестерні заощаджують кожен грам корисної ваги, дозволяючи механічній трансмісії бути найлегшою у своєму класі. Розроблена спеціально для задоволення високих вимог до продуктивності спортивних автомобілів — вона забезпечує керованість, меневреність та високий рівень комфорту.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
yt:bAjXotBQMK4
ДИНАМІКА КЕРУВАННЯ
ПОВНИЙ ПРИВОД
XF пропонує унікальну систему повного привода від Jaguar із системою Intelligent Driveline Dynamics (IDD)1та системою адаптивного реагування на дорожню поверхню (AdSR)4 для бензинових і дизельних моделей. Досконалі алгоритми унікальної програми IDD, ексклюзивно розробленої Jaguar, дозволяють автомобілю ідеально пристосовуватися до дорожніх умов. Система,що прогнозує та оперативно реагує на поточні умови, запобігає втраті зчеплення, замість витрат ресурсів на його відновлення. На додачу до можливостей моделі XF, система AdSR працює на всіх обертах двигуна й автоматично розпізнає відмінності між дорожніми поверхнями для забезпечення максимального зчеплення.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ
Унікальна у своєму класі, Система контролю руху на всіх поверхнях Jaguar All Surface Progress Control (ASPC)5 дає додаткову впевненість на слизькій поверхні — під час їзди на засніженій дорозі, зледенілому схилі або навіть при буксуванні на вологій траві. ASPC — це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає XF подолати низьке зчеплення, незалежно від погоди, дозволяючи вам сконцентруватися на процесі управління .
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:tIehVGxFtw8
СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ
Запозичена у спортивного автомобіля F-TYPE опціональна система Configurable Dynamics6 дає змогу встановлювати параметри роботи дроселя, точок перемикання швидкостей та кермового керування з урахуванням ваших власних уподобань. Система активується, коли в JaguarDrive Control обрано режим Dynamic, який пробуджує спортивний норов XF, посилюючи чутливість дросельної заслінки і кермової системи та забезпечуючи більш швидке перемикання передач на високих обертах. Після встановлення опціональної системи Adaptive Dynamics ви зможете ще більше персоналізувати налаштування вашого авто за допомогою налагодження амортизаторів.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:AkxF9B31yoY
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДВІСКОЮ ADAPTIVE DYNAMICS
Прискорюючись на автомагістралі, маневруючи звивистими вулицями міста або розїджаючи під час мандрівок заміськими дорогами, система адаптивного налаштування підвіски Adaptive Dynamics6 інстинктивно змінює налаштування XF залежно від дорожніх умов і манери вашої їзди. Система постійно регулює процес амортизації для забезпечення оптимального балансу комфорту та рівноваги у будь-якій ситуації.
ЕЛЕКТРОПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА

Електропідсилювач керма (EPAS) гарантує миттєву реакцію та неперевершену керованість. Постійно контролюючи швидкість руху автомобіля і положення керма, електроніка під час поворотів і маневрів калібрує переміщення. Заради максимальної зручності й безпеки електропідсилювач керма тісно взаємодіє з іншими системами допомоги водієві, такими як система дотримання смуги руху7 та система допомоги при паркуванні7.


Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:1yDFHRy2PJE
УПРАВЛІННЯ ПРИВОДОМ JAGUARDRIVE

Система JaguarDrive Control дозволяє обрати режим Стандарт, Еко, Динамічний або режим Дощ-Лід-Сніг, кожен з яких відповідно впливає на керування автомобілем, змінюючи чутливість педалі газу і перемикання передач. Максимальна економія пального доступна в режимі Еко, тоді як у Динамічному режимі підвищено чутливість педалі газу, що дозволяє довше утримувати передачі та надає більшої ваги кермовому управлінню. При виборі режиму Дощ-Лід-Сніг система автоматично зменшує прискорення й застосовує плавну тягу на слизькій дорозі.

Завдяки сучасному дизайну, який здобув багато престижних нагород, а також видатним динамічним характеристикам та найсучаснішій мультимедійній системі, Jaguar XF у своєму сегменті — поза конкуренцією.

Скористайтеся Конфігуратором на нашому сайті, щоб створити XF своєї мрії.

СТВОРИТИ СВІЙ XF

1Залежить від країни продажу.
2Стандартна комплектація XF Sportbrake. Не доступна для XF Saloon.
3Доступна для 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к. с. та для 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна Ingenium з турбонагнітачем потужністю 180 к.с . У XF Sportbrake Механічна трансмісія не доступна для моделей з 2,0-літровим 4-циліндровим дизельним двигуном Ingenium з турбонагнітачем потужністю 180 к.с.
4AdSR є опціональною для повноприводних моделей, обладнаних системою адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics
5Лише для автоматичної трансмісії.
6Опція для всіх двигунів, окрім 2,0-літрового 4-циліндрового дизельного двигуна потужністю 163 к. с. Стандарт на XF S.
7Oпціональна характеристика. Requires 360° Parking Aid to be fitted.
‡Наведені показники є плановими для виробника та підлягають остаточному підтвердженню перед початком виробництва. Зверніть увагу, що показники викидів СО2 та економії пального можуть відрізнятися в залежності від колісної бази. Найнижчі показники можуть бути недосяжні, якщо встановлена стандартна колісна база.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar