ПРАКТИЧНІСТЬ І БЕЗПЕКА

XE оснащений низкою функцій, які гарантують вам безпеку в кожній поїздці.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
ДОСТУПНІСТЬ У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС
ПРАКТИЧНЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Опціональні сидіння другого ряду легко складаються, щоб вам було зручніше розмістити речі в багажному відділенні. Навіть якщо ваші руки зайняті, ви легко зможете відчинити чи зачинити дверцята багажника із сенсорним безконтактним керуванням, доступне у якості опції.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ
СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Допомагає уникнути зіткнень з іншими транспортними засобами й пішоходами за допомогою камери, радара та ультразвукових датчиків. Якщо система виявляє загрозу зіткнення, вона дає звукове та візуальне попередження. Якщо водій не реагує на попередження, система застосовує гальма, щоб зменшити силу можливого удару.
КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ І ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ
Круїз-контроль дозволяє підтримувати постійну швидкість без потреби застосування педалі акселератора. За допомогою обмежувача швидкості ви можете встановити максимальну допустиму швидкість автомобіля.
АДАПТИВНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ ТА СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ
Інформує вас про обмеження швидкості та заборону обгону, виводячи дані про відповідні знаки на приладову панель. Адаптивний обмежувач швидкості1 керується даними системи розпізнавання дорожніх знаків (TSR), щоб допомогти водієві дотримуватися швидкісного ліміту.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СТУПЕНЯ ВТОМИ ВОДІЯ
Аналізуючи динаміку керма, а також активність педалей акселератора і гальма, система контролю ступеня втоми водія відстежує ваш стан. Якщо система виявить, що ви починаєте відчувати сонливість за кермом, вона порекомендує вам зупинитися й відпочити.
СИСТЕМА ДОТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ
Виявляє, коли автомобіль ненавмисно виїжджає зі своєї смуги руху та задіює коригуючий поворот керма, пропонуючи повернутися до своєї смуги.
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ
Камера заднього огляду забезпечує кращу видимість під час руху заднім ходом. Щоб допомогти вам під час паркування, система показує на сенсорному екрані габарити вашого XE та траєкторію його руху.
СТВОРИТИ СВІЙ XE
МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Матричні світлодіодні фари автоматично налаштовують форму променя, щоб не засліпляти водіїв зустрічних автомобілів. У поєднанні з анімованими індикаторами напрямку руху вони дозволяють водіям інших транспортних засобів швидше зрозуміти напрямок вашого руху.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Кожен пакет пропонує низку функцій, які допоможуть тримати вас поінформованими і в безпеці. Пакет Pack входить до стандартної комплектації на SE. Пакети Park і Drive входять до стандартної комплектації на HSE.

ПАКЕТ PARK
ПАКЕТ DRIVE
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПАРКУВАННЯ
Система допомоги під час паркування Park Assist1 робить паралельне й перпендикулярне паркування простим як ніколи, самостійно скеровуючи ваш автомобіль на паркувальне місце. Виберіть один із режимів – Drive або Reverse і після цього лише контролюйте швидкість автомобіля. Під час паркування дотримуйтеся графічних та голосових підказок системи.
СИСТЕМА СЕНСОРІВ ПАРКУВАННЯ ПО ПЕРИМЕТРУ АВТОМОБІЛЯ
Дає цілковиту впевненість під час паркування на обмеженій площі. Опціональна система сенсорів паркування по периметру автомобіля має датчики, які можна активувати автоматично або вручну, якщо вибрано режим заднього ходу. Під час маневрування графічні й звукові підказки системи сповіщатимуть про відстань до перешкод.
ПРИСТРІЙ ВІДСТЕЖЕННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПОЗАДУ
Коли ви виїжджаєте з паркувального майданчика, пристрій Rear Traffic Monitor1 попереджає вас про небезпечне наближення транспортних засобів позаду. Він попередить вас звуковим і візуальним сигналом, навіть якщо ви нічого не бачите.
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ
Підтримує безпечну відстань до автомобіля попереду, навіть якщо той сповільнюється. Якщо той повністю зупиниться, ваш автомобіль плавно зупиниться за ним. У режимі руху «стоп-старт» за умов щільного трафіку адаптивний Cruise Control2 автоматично відновить рух після того, як рушить з місця автомобіль попереду.
ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ НА ВИСОКІЙ ШВИДКОСТІ
Виявляє загрозу лобового зіткнення з іншими транспортними засобами, попереджуючи водія про небезпеку й необхідність гальмування. Якщо водій не реагує, система High-speed Emergency Braking2 застосує гальма самостійно, щоб попередити або пом'якшити можливе зіткнення.
СИСТЕМА ВІДСТЕЖЕННЯ «СЛІПИХ» ЗОН
Система відстеження «сліпих» зон2 допоможе запобігти зіткненням. Якщо система виявить інший автомобіль у «сліпій» зоні, то у відповідному дзеркалі загориться попереджувальна піктограма. Система задіє коригуючий поворот керма, скеровуючи ваш автомобіль від небезпеки.
СТВОРИТИ СВІЙ XE
Порівняйте моделі
Додайте аж до трьох моделей до порівняння
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

1Опціонально на S.
2Опціонально на S і SE .