ТЕХНОЛОГІЇ В САЛОНІ XE

В орієнтованому на водія оновленому салоні XE поєднуються розкіш і функціональність.

Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
TOUCH PRO DUO

Верхній 10-дюймовий і нижній 5,5-дюймовий сенсорні екрани системи Touch Pro Duo дозволяють вам виконувати два завдання одночасно. Звіряйтеся із вказівками навігаційної системи, одночасно переглядаючи інформаційно-розважальний контент на додатковому нижньому екрані1.

СТВОРИТИ СВІЙ XE
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА INCONTROL
МУЛЬТИМЕДІЙНА СИСТЕМА INCONTROL
Система InControl відкриває доступ до низки інтерактивних додатків, які підвищують рівень комфорту для водія та всіх пасажирів. Насолоджуйтеся тисячами треків, передач «за запитом» та подкастів.
КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ
СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОГО ЗАРЯДЖАННЯ МОБІЛЬНИХ ПРИСТРОЇВ

В XE ви завжди залишатиметеся на зв'язку. Опціональна система бездротового заряджання – зручне вирішення для підзаряджання ваших мобільних приладів.

СТВОРІТЬ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ XE
ДЗЕРКАЛО ЗАДНЬОГО ОГЛЯДУ CLEARSIGHT

Сучасні технології забезпечують безперешкодний огляд простору позаду вашого Jaguar XE*. Відеокамеру вмонтовано в антену, вона подає відео на дзеркало заднього огляду, забезпечуючи стабільну видимість дороги за автомобілем, незалежно від того, що знаходиться в задній частині салону.

*Опціональне обладнання. Клієнти, які носять варіфокальні або біфокальні лінзи, можуть мати складнощі з налаштуванням дзеркала в цифровому режимі. Користуватися приладом як звичайним дзеркалом ви можете в будь-який час.

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ
Виводить ключову інформацію на лобове скло, що дозволяє вам не відволікатися від дороги під час їзди. З авдяки проекційному дисплею ви бачите на лобовому склі швидкість руху, чинну передачу й навігаційні дані в повнокольоровому режимі.
ВІРТУАЛЬНА ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ
Ви можете виводити на 12,3-дюймову віртуальну приладову панель високої роздільності2.тривимірну карту або інформаційну панель, яка показуватиме водієві всю необхідну інформацію, навігаційні підказки й відомості про мультимедійний контент.
АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN<sup>TM</sup>
Насолоджуйтесь неперевершеним звучанням музики за допомогою однієї з двох аудіосистем виробництва Meridian, експерта у своїй галузі. Аудіосистема Meridian4забезпечить виняткове звучання, кришталеву виразність високих тонів і об'ємні глибокі баси. Якщо ви бажаєте мати якість звуку, яка не поступається живому виконанню, рекомендуємо вибрати аудіосистему просторового звучання Meridian Surround Sound з технологією TrifieldTM.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО MERIDIAN
Порівняйте моделі
Додайте аж до трьох моделей до порівняння
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

1Опціонально на S і SE.
2Опціонально на S.
3Пристрій відстеження місцезнаходження автомобіля Secure Tracker потребуватиме продовження підписки після безкоштовного демонстраційного періоду, згідно з умовами вашого роздрібного продавця Jaguar.
4Standard on HSE.