ОГЛЯД ХАРАКТЕРИСТИК XE

Насолоджуйтеся легкою й захопливою їздою XE завдяки новітнім технологіям та інженерним розробкам.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
Порівняйте моделі
Додайте аж до трьох моделей до порівняння
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
КОМФОРТ І ДИНАМІКА
ПОЛЕГШЕНА АЛЮМІНІЄВА АРХІТЕКТУРА

Завдяки полегшеній конструкції зменшено витрату пального й рівень викидів СО2 без поступок у надійності й довговічності. Полегшена конструкція допомагає досягти максимальної швидкості 250 км/год.

Click to interact
Touch to interact
ДИНАМІЧНИЙ РОЗПОДІЛ КРУТНОГО МОМЕНТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГАЛЬМУВАННЯ
ДИНАМІЧНИЙ РОЗПОДІЛ КРУТНОГО МОМЕНТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ГАЛЬМУВАННЯ

XE довершено контролює їзду на всіх поверхнях, розподіляючи крутний момент між усіма колесами таким чином, щоб поліпшити керування і зчеплення з дорогою. Завдяки неперевершеній стійкості система підвищує повертальність, застосовуючи гальма до внутрішніх коліс і передаючи більше крутного моменту до зовнішніх коліс.

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ
СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ ГАЛЬМУВАННІ
КУЗОВ ПОВНІСТЮ З АЛЮМІНІЮ
ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСМІСІЇ
ПОВНИЙ ПРИВОД (AWD)
Система повного привода (AWD) підвищує продуктивність і контрольованість автомобіля. Програма інтелектуальної динаміки трансмісії (IDD) аналізує поточні дорожні умови й розподіляє потужність між колесами таким чином, щоб забезпечити динамічну їзду на будь-якій поверхні.
АДАПТИВНА РЕАКЦІЯ НА ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ
Наша технологія адаптивної реакції на дорожнє покриття (AdSR)1 у поєднанні з повним приводом забезпечує неперевершену їзду навіть за несприятливих умов. AdSR розпізнає відмінності між поверхнями й налаштовує педаль акселератора у відповідний режим, що забезпечує упевнений рух на різних поверхнях, таких як трава, гравій або сніг.
СИСТЕМА АДАПТАЦІЇ ДО ДОРОЖНЬОЇ ПОВЕРХНІ
Система адаптації до дорожньої поверхні (All Surface Progress Control) – це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає підтримувати стабільну швидкість на слизьких дорогах і за низького зчеплення коліс з дорожнім покриттям.
ПІДВІСКА
Міцні й легкі системи передньої й задньої підвіски XE поліпшують його керованість і ходові якості. Пасивна спортивна підвіска2 має пружини підвищеної жорсткості й унікальне налаштування підсилювача рульового керування, завдяки якому XE вирізняється чудовою маневровістю.
ДВИГУНИ ТА ТРАНСМІСІЇ
ДВИГУНИ

Наш асортимент бензинових і дизельних двигунів спроектовано таким чином, щоб поєднати паливну ощадливість з високою потужністю, що гарантує незабутні враження від кожної поїздки.

ЛІНІЙКА ДВИГУНІВ

У новій лінійці двигунів Jaguar застосовано інноваційні технології, які дозволяють знизити витрату пального і рівень викидів CO2 без зниження продуктивності.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СПЕЦИФІКАЦІЇ
БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ
XE пропонує на вибір два бензинові двигуни лінійки Ingenium потужністю 250 к.с. і 300 к.с. Дволітровий 4-циліндровий бензиновий двигун з турбонаддувом якнайкраще оптимізує продуктивність і ощадливість вашого Jaguar XE.
НОВИЙ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН
2,0-літровий дизельний двигун з турбонаддувом забезпечує оптимальне поєднання ощадливості й продуктивності з потужністю 180 к.с. Турбокомпресор зменшує турбозатримку, забезпечуючи безперебійну продуктивність.
ДИНАМІЧНА ЇЗДА
ПАКЕТ ОПЦІЙ DYNAMIC HANDLING

Пакет опцій, який поліпшує як естетику автомобіля, так і ваші враження від керування ним. Містить систему динаміки зі змінними налаштуваннями, систему адаптивного керування підвіскою Adaptive Dynamics, червоні гальмівні супорти, 350-міліметрові передні гальма й спойлер кришки багажника.

СТВОРІТЬ СВІЙ УНІКАЛЬНИЙ XE
СИСТЕМА CONFIGURABLE DYNAMICS
Налаштуйте характеристики керування відповідно до своїх уподобань. Система конфігураційної динаміки дозволяє регулювати жорсткість рульового керування, налаштування трансмісії і реакцію дросельної заслінки.
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ ADAPTIVE DYNAMICS
Коли ви їдете трасою чи звивистими заміськими дорогами або вулицями міста, технологія Adaptive Dynamics інтуїтивно налаштовує XE під дорожні умови і ваш стиль їзди. Система постійно регулює положення амортизаторів, підтримуючи оптимальний баланс між комфортом, плавністю ходу і маневреністю.
JAGUAR DRIVE CONTROL
Відчуйте всі переваги системи JaguarDrive Control з режимами Комфорт, ECO, Динамічний і Дощ /Лід /Сніг.
EPAS
Система рульового керування з електропідсилювачем (EPAS) гарантує неперевершений контроль, миттєвий відгук та ідеальну керованість на високих швидкостях, а також всебічну допомогу під час повільного маневрування. Гарантуючи неперевершений контроль, швидкий відгук та миттєве підсилення керма, EPAS забезпечує ідеальну керованість на високих швидкостях, а також всебічну допомогу під час повільного маневрування.
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

1Доступно лише за наявності систем Configurable Dynamics та Adaptive Dynamics.
2Доступно тільки для Jaguar XE R-Dynamic з заднім приводом.