БЕЗПЕКА

Доступно багато інноваційних технологій, призначених для ефективного керування автомобілем та підвищення рівня безпеки.

Велика кількість функцій I-PACE була розроблена саме з метою безпеки, щоб захистити вас, ваших пасажирів, інших учасників дорожнього руху та акумулятор.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
БЕЗПЕЧНА ОБОЛОНКА

I-PACE використовує комбінацію алюмінію та сталі, щоб створити жорстку клітку навколо акумулятора, дотримуючись тим самим підвищеної безпеки для всіх пасажирів автомобіля.

ЗОВНІШНЯ АУДІОСИСТЕМА
I-PACE видає зовнішній акустичний сигнал на швидкості до 20 км/год, щоб повідомити пішоходів про наближення автомобіля.
ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ
Стандартна система із шести подушок безпеки, включаючи водійські та пасажирські подушки безпеки – з боків та для грудної клітини – входить до стандартного пакета як функція захисту пасажирів.
КРІПЛЕННЯ ISOFIX
Два кронштейни ISOFIX для сидінь малюка/дитини вмонтовані з кожного боку задніх сидінь.
ДОПОМОГА ВОДІЮ – СТАНДАРТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
СИСТЕМА КАМЕР КРУГОВОГО ОГЛЯДУ 3D
Відтепер має вбудовані функції допомоги при паркуванні 360°. Зображення з чотирьох прихованих камер, розміщених по периметру транспортного засобу, які інтелектуально поєднані разом, забезпечує тривимірне панорамне відображення автомобіля на сенсорному екрані, яке неможливо отримати, не виходячи з транспортного засобу. Ця покращена видимість робить масштабування місцевості та маневрування автомобіля простішими, ніж будь-коли раніше.
ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ
Допомагає запобігти зіткненню з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами за допомогою камер, радарів та ультразвукових датчиків. Якщо виявлено потенційну загрозу фронтального зіткнення, система дає звукові та візуальні попередження. Якщо водій не вживає заходів, система застосовує екстрене гальмування, щоб зменшити ступінь тяжкості можливого впливу.
СИСТЕМА КРУЇЗ-КОНТРОЛЮ ТА ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ
Круїз-контроль дозволяє підтримувати постійну швидкість без подальшого використання педалі акселератора. Використовуючи обмежувач швидкості, ви можете встановити максимальну швидкість руху автомобіля.
АДАПТИВНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ ТА ФУНКЦІЯ РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ
Тримає вас у курсі обмежень швидкості та відсутності ознак обгону, чітко відображаючи їх у екрані панелі приладів. Коли функція активована, адаптивний обмежувач швидкості використовує функцію розпізнавання дорожнього знаку, щоб регулювати швидкість руху автомобіля за допомогою системи круїз-контролю.
МОНІТОРИНГ СТАНУ ВОДІЯ
Контролюючи ваше кермування, активність на педалях гальм і газу, моніторинг стану водія виявляє, коли ви починаєте відчувати сонливість і заздалегідь попереджає, коли вам потрібно зупинитися.
СИСТЕМА ПІДТРИМКИ У ВІДПОВІДНІЙ СМУЗІ РУХУ
Система попередження про виїзд за межі смуги руху відстежує незапланований вихід автомобіля за межі смуги та застосовує коригуючий поворот керма, щоб повернути автомобіль у смугу.
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ
Камера заднього виду забезпечує поліпшену видимість при зворотному русі. Щоб допомогти при паркуванні, на сенсорному екрані з'являються статичні лінії, що відображають I-PACE та його траєкторію шляху.
DRIVER ASSISTANCE PACKS

Кожен пакет опцій пропонує низку характеристик, які допоможуть вам їздити безпечно та бути поінформованим з приводу ситуації на дорозі поблизу та далеко від вас. Пакет систем Park входить до стандартного пакета I-PACE S. Пакети систем Park та Drive є стандартними для I-PACE SE.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "МЕРТВИХ ЗОН"
Якщо в момент початку зміни смуги в "мертвій зоні" вашого I-PACE виявляється інший транспортний засіб, ця функція активує попереджувальний індикатор на відповідному дзеркалі, а також точно коригує рульове управління, дозволяючи зробити безпечний для всіх учасників маневр.
МОНІТОР ТРАНСПОРТУ ПОЗАДУ
Особливо корисний при розворотах на автостоянці. Монітор заднього руху попереджає вас про небезпеку, що наближається з будь-якого боку вашого автомобіля. Він попереджатиме вас і через аудіо, і через візуальні сигнали, щоб ви знали, що відбувається позаду, навіть якщо існують перешкоди для огляду.
МОНІТОР БЕЗПЕЧНОГО ВИХОДУ
Попереджає пасажирів, які виходять із задніх дверей автомобіля про наближення інших автомобілів або велосипедистів. Коли виявлена небезпека, на дверях блиматиме сигнал. Він погасне, коли двері можна буде відчинити.
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ "МЕРТВИХ ЗОН"
Якщо в момент початку зміни смуги в "мертвій зоні" вашого I-PACE виявляється інший транспортний засіб, ця функція активує попереджувальний індикатор на відповідному дзеркалі, а також точно коригує рульове управління, дозволяючи зробити безпечний для всіх учасників маневр.
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З ФУНКЦІОНАЛОМ STOP & GO
Тримає на безпечній відстані від автомобіля попереду, навіть якщо він уповільнуює рух. Якщо транспортний засіб попереду зупиниться повністю, ви плавно зупинитесь позаду. Під час стоп-стартового руху в місті Adaptive Cruise Control автоматично почне стартувати залежно від руху автомобіля попереду.
СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ЗІТКНЕННЮ ЗЗАДУ REAR PRE-COLLISION MONITOR
Якщо транспортний засіб, що наближається ззаду, не знижує швидкість, I-Pace намагатиметься попередити його водія про необхідність гальмування автоматичним спалахом світлових сигналів

Віднайдіть власну вражаючу комбінацію продуктивності, технологій і стилю Jaguar.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE

Водій може користуватись всіма можливостями автомобіля лише у тому випадку, якщо це безпечно для нього. Водії повинні переконатись в тому, що вони повністю контролюють транспортний засіб.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar