ПРАКТИЧНІСТЬ

Із неповторним дизайном I-PACE ви зможете створити унікальний внутрішній простір.

Хоча I-PACE має компактний зовнішній вигляд, але в автомобілі існує винятковий простір усередині. Електрична архітектура дозволить вам і вашим пасажирам по-новому пізнати автомобільний інтер’єр.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
ПРОСТОРИЙ ДИЗАЙН

Конструкція кузова I-PACE дозволяє перемістити перший ряд сидінь туди, де зазвичай розташовується двигун, поліпшуючи огляд водієві. Це також збільшує відстань між передніми та задніми сидіннями, що дає додатковий простір для ніг і сприяє комфорту для пасажирів на задньому сидінні.

ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ
БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ
Об'єм багажного відділення складає цілих 656* літрів при довжині 967 мм. Крім того, під капотом I-PACE є додатковий відсік для зберігання об'ємом 27 літрів.

При наявності пневматичної підвіски обсяг багажного відділення менше на 18 літрів.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:mN5krYhKgKg
ЗБЕРІГАННЯ В САЛОНІ
Відсутність двигуна дала простір для літрової коробки під переднім центральним підлокітником. Також є зручне місце для зберігання по всій ширині заднього сидіння. І оскільки електродвигуни не вимагають наявності звичайної коробки передач, ми максимально використали простір на центральній консолі, розробивши ідеальне місце для телефонів і клавіш.
ACTIVITY KEY
Насолоджуйтесь активним відпочинком, залишивши ключ-брелок в салоні автомобіля. Опційний Activity Key – це надійний, водонепроникний браслет, що дозволяє брати участь у різноманітних заходах, на яких незручно носити з собою ключі.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:ervtUTgUSII

Оберіть свій електромобіль Jaguar із вражаючим поєднанням продуктивності, технології та стилю.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar