ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ НОВИЙ I-PACE

I-PACE досконало підкреслює класичний баланс між спортивним автомобілем та розкішною довершеністю, притаманний автомобілям Jaguar.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

Бездоганно інтегровані технології, просторий салон і винятковий спокій. Дизайн інтер'єру чистий та досконалий, з чудовими тактильними характеристиками та широкими лініями.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
РОЗКІШНА АТМОСФЕРА

Майстерно виконані деталі в усьому інтер'єрі підтверджують розкішну атмосферу салону. Багате оздоблення оточує вас і додає особливої вишуканості. Вночі яскраве біле підсвічування підкреслює вишукані деталі.

ПРИХОВАНИЙ ПРОСТІР

I-PACE має центральну консоль у самому серці салону. Ця унікальна конструкція немов літає і надає вам відчуття простору I-PACE, коли ви відчиняєте двері.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРАКТИЧНІСТЬ
СИДІННЯ
СПОРТИВНІ СИДІННЯ
Наявні в різноманітних матеріалах і кольорах, майстерно розроблені спортивні сидіння I-PACE підтримують на кожному повороті. Вони забезпечують нагрівання та охолодження для більшого комфорту.
СИДІННЯ PERFORMANCE
Опційні сидіння Performance розроблені з урахуванням спортивних характеристик автомобілів. Виконані з найкращих матеріалів, вони забезпечують бічну підтримку під час динамічного водіння.
ТИХЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ

Салон автомобіля є такою собі тихою гаванню від зовнішнього світу. Маючи винятково вишукану структуру, складна капсуляція мотора зменшує звук, а динамічний зовнішній дизайн зводить до мінімуму шум вітру.

АКУСТИЧНЕ ЛАМІНОВАНЕ СКЛО

I-PACE рухається плавно й тихо. Щоб зберегти спокій в інтер'єрі, I-PACE має акустичне ламіноване скло на передніх вікнах і вітровому склі, тим самим зменшуючи шум, що лунає зовні.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:ohO5fY_9kQs

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ПОПЕРЕДНЄ КОНДИЦІОНУВАННЯ КАБІНИ
Існує можливість попереднього нагрівання або охолодження салону I-PACE за допомогою сенсорного екрана або дистанційно через додаток у смартфоні, щоб перед тим, як сісти в автомобіль, забезпечити в ньому необхідну для вас температуру. За умови попереднього кондиціонування I-PACE, коли він заряджається, ідеальна температура досягається без використання живлення від акумулятора, зберігаючи заряд автомобіля.
ІОНІЗАЦІЯ ПОВІТРЯ САЛОНУ
I-PACE пропонує систему іонізації, яка поліпшує якість повітря. Вона нейтралізує запахи й мінімізує бактерії, щоб перебувати в авто було ще приємніше.

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE