ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Бездоганно інтегровані технології дозволяють легко контролювати функції I-PACE, а також підключені пристрої.

Усі функції I-PACE легко контролювати як із салону, так і дистанційно. Чи то на двох сенсорних екранах, інтерактивному драйвері та головному дисплеї, чи на смартфоні – все, що вам потрібно, завжди поруч.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
TOUCH PRO DUO

Інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo включає 10-дюймовий сенсорний екран, інтегрований у панель приладів, і сенсорний 5-дюймовий екран із багатофункціональними динамічними циферблатами.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:v1v9Ss8JQo4

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ФУНКЦІЯ INCONTROL
СИСТЕМА НАВІГАЦІЇ
Система Connected Navigation Pro в I-Pace вивчає ваші улюблені маршрути та пропонує альтернативні більш швидкі варіанти, якщо на шляху будуть виявлені затори.
ТЕХНОЛОГІЯ SMART SETTINGS

Автоматично визначаючи водія за ключем і телефоном, технологія Smart Settings може вибрати найкращі позиції сидіння і дзеркал, а також мультимедійний контент на початку поїздки. Крім того, Smart Settings запам'ятовує ваші вподобання й дії, використовуючи ці дані для подальшої автоматизації.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:URgXPjG9Jtk

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ
Щоб допомогти водієві менше відволікатися, на додатковому дисплеї Head-Up відображаються основні дані автомобіля, як-от швидкість і навігація на вітровому склі. Він має кришталево чисту повноколірну графіку з високою роздільною здатністю.
ІНТЕРАКТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ ВОДІЯ
12,3-дюймовий інтерактивний дисплей високої роздільної здатності забезпечує водія відповідною інформацією, як-от повноекранна навігація з 3D-мапуванням. Його висока роздільна здатність забезпечує максимальну чіткість графіки, а потужний процесор – відмінну якість рухомих зображень.
АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN<sup>TM</sup>
Зробіть свою музику живою з двома звуковими системами від британських експертів з аудіо MeridianTM. Прекрасна звукова система Meridian Surround з технологією TrifieldTM забезпечує повноту та чіткість живого виконання. Завдяки 15 динамікам MeridianTM забезпечує найкращий звук і входить до стандартного пакета для моделей I-PACE HSE та First Edition.

Оберіть свій електромобіль Jaguar із вражаючим поєднанням продуктивності, технології та стилю.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE

1Можуть застосовуватися спеціальні умови і обмеження. За більш детальною інформацією зверніться до місцевого дилера Jaguar Land Rover.
 
Деякі з описаних функцій можуть пропонуватися в якості опції. Інформацію про наявність уточнюйте у місцевого дилера Jaguar. Деякі функції потребують використання SIM-карти з відповідним тарифом. Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Надана на цій сторінці інформація про технології та їх зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar