ЕЛЕКТРИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Захоплююча потужність і динаміка Jaguar із нульовими викидами – усе, що ви коли-небудь могли очікувати від повноцінної потужності SUV.

Понад вісімдесят років Jaguar створює автомобілі, що вражають почуття. Додавання до вже наявного ряду електромобілей у жодному разі не змінює цей факт, а лише створює більше можливостей для досягнення надзвичайної продуктивності, яка є визначною характеристикою нашої компанії.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
ДИНАМІКА JAGUAR

Силовий агрегат I-PACE забезпечує потужність 400 к. с. і 696 Нм корисного крутного моменту. Повнопривідний I-PACE розганяється до 100 км/год за 4,8 секунди.

АКУМУЛЯТОР
Акумулятор ємністю 90 кВт-год I-PACE призначений для тривалого використання та підтримує стійку максимальну потужність упродовж усього періоду. Розташування акумулятора на рівні коліс забезпечує низький центр тяжіння, що, природно, сприяє динаміці та відмінній керованості I-PACE.
ЕЛЕКТРОДВИГУНИ
I-PACE оснащений двома постійними магнітними синхронними електродвигунами, інтегрованими з передніми та задніми осями. Ці двигуни забезпечують потужність 400 к.с. і 700 Нм крутного моменту.
СИЛОВИЙ АГРЕГАТ
I-PACE не потребує традиційної трансмісії. Його конструкція є вкрай простою. JaguarDrive забезпечує плавне збільшення обертів від 0 до 12 000 об/хв без провалів тяги й пауз, неуникних при перемиканні передач.
СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ КРУТНОГО МОМЕНТУ
Максимально збільшивши рівень спортивної маневреності автомобіля, щоб додати впевненості водіям, система розподілу крутного моменту забезпечує контрольоване незалежне гальмування на одному боці передніх і задніх коліс, щоб підвищити можливості поворотних характеристик, які властиві автомобілю. У більшості випадків більший гальмівний тиск здійснюється на заднє внутрішнє колесо, оскільки це забезпечує найбільшу потужність поворотів, тоді як переднє внутрішнє колесо гальмує для більшої ефективності та точності.
АКТИВНА ПНЕВМОПІДВІСКА
Зменшення простору між автомобілем і дорогою поліпшує аеродинамічну продуктивність та оптимізує відстань. Додаткова підвіска I-PACE активна пневмопідвіска занижує ваш автомобіль під час подорожі зі швидкістю, що перевищує 10км/год, на відстанях, що перевищують 105 кілометрів .
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО НАЛАШТУВАННЯ ПІДВІСКИ
Система адаптивного налаштування підвіски забезпечує як точну динаміку, так і еластичну, розкішну їзду, контролюючи рухи автомобіля до 500 разів на секунду. Система постійно аналізує прискорення, рульове керування, дросель і гальмівну активність, також регулюються електронно керовані демпфери, щоб оптимізувати налаштування підвіски, забезпечуючи оптимальний баланс між комфортом, вишуканістю та швидкістю.
СИСТЕМА CONFIGURABLE DYNAMICS
Під час активації системи Adaptive Dynamics система Configurable Dynamics дозволяє персоналізувати чутливість дроселя I-PACE, жорсткість кермування та жорсткість амортизатора. Оберіть Dynamic Mode, щоб застосувати спортивний характер I-PACE.
ПОВНИЙ ПРИВОД

I-PACE зберігає ефективність водіння на будь-яких поверхнях і за будь-яких погодних умов. Потужність і крутний момент негайно реагують, а електродвигуни можуть самостійно пристосовуватися до дій водія, умов поверхні дороги та рівня зчеплення.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:cBHgLRA_J4Y
СИСТЕМА АДАПТИВНОГО РЕАГУВАННЯ НА СТАН ДОРОЖНЬОГО ПОКРИТТЯ
На основі нашого неперевершеного досвіду з системою повного приводу, система контролю руху на всіх поверхнях (AdSR) постійно контролює ситуацію та налаштовує відповідні параметри двигуна та гальма. Після того, як обрано параметри, AdSR працює на будь-яких швидкостях, щоб підтримувати вас за несприятливих погодних умов і на складних поверхнях.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РУХУ НА ВСІХ ПОВЕРХНЯХ
Система контролю руху на всіх поверхнях – сучасна система, яка дозволяє встановлювати та підтримувати стійку швидкість у складних умовах, таких як слизькі поверхні. Система функціонує в діапазоні швидкості 3,6 км/год і 30 км/год, що дозволяє підтримувати повну концентрацію на дорозі.
СИСТЕМА СТАРТУ НА СЛИЗЬКИХ ПОВЕРХНЯХ
Запуск низької тяги підвищує здатність до руху за умов слизької поверхні, таких як мокра трава, сніг і лід, за рахунок оптимального контролю крутного моменту, коли автомобіль починає рухатися. Система залишається активною доти, доки автомобіль не досягне швидкості 30 км/год – тоді I-PACE без проблем повертається назад в обраний режим водіння.
РОЗШИРЕНА РЕГЕНЕРАЦІЯ ГАЛЬМУВАННЯ
Щоб максимально збільшити діапазон, I-PACE використовує систему поліпшеної регенерації гальм, яка дозволяє майже повністю акумулювати енергію гальмування. Після того, як ви піднімете ногу з педалі акселератора, система забезпечує регенеративне гальмування, зручно сповільнюючи I-PACE, перетворюючи вироблену потужність, щоб оптимізувати діапазон акумулятора.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:SYHRnVOY9I0
ГАЛЬМУВАННЯ ПРИ ПЕРЕВАНТАЖЕНОМУ ТРАФІКУ
Проїхати при затореному русі просто – за допомогою сенсорного екрана I-PACE ви можете підвищити рівень регенеративного гальмування. Відповідне зростання рівня уповільнення означає, що в режимі зупинки та руху, наприклад, задіяний набагато більший контроль швидкості автомобіля за допомогою лише дроселя.
АКТИВНІ ЖАЛЮЗІ
Щоб забезпечити оптимальний баланс між охолодженням та аеродинамікою, активні жалюзі відкриваються, коли потрібно охолоджувати акумулятор, але закриваються, коли це не потрібно, щоб забезпечити гладкий потік повітря.
ТЕПЛОВИЙ НАСОС

Тепловий насос I-PACE збирає тепло з повітря зовні й від електронних компонентів автомобіля. Тепло надходить у салон системою обігріву та вентиляції. Так зменшується витрата ресурсу акумулятора й зростає дальність поїздки.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:L_qIh5J2OsY

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE

Офіційні дані ЄС щодо випробувань виробників згідно з законодавством ЄС. Тільки з метою порівняння. Фактичні показники та загальні дані про продуктивність електромобілів можуть відрізнятися залежно від способу водіння та характеристик навколишнього середовища.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar