ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ НОВИЙ I-PACE
ЕЛЕКТРОМОБІЛІ
ЯКІ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ МАЄ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (EV)?

Електромобілі пропонують видатні, удосконалені ходові характеристики та можливість зарядки вдома.

Оскільки постачальники енергії все частіше звертаються до ресурсів відновлюваної енергетики, електромобілі мають більше переваг перед автомобілями з двигунами внутрішнього згорання. А нульові викиди запобігають забрудненню навколишнього середовища.

Ці та інші переваги дедалі більше визнаються місцевими та національними урядами. Існує ряд заохочувальних заходів для водіїв до придбання електричного транспортного засобу. Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці «Переваги електромобілів».

ДО ЯКОГО ТИПУ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ НАЛЕЖИТЬ I-PACE?

I-PACE – це акумуляторний електромобіль (BEV), тобто він не має двигуна внутрішнього згоряння. Замість використання пального електроенергія постачається на два електродвигуни у вигляді енергії, що зберігається в акумуляторній батареї.

Інші види електричних транспортних засобів включають гібридні електричні транспортні засоби (HEVs) та Plug-in гібридні електричні транспортні засоби (PHEVs). Це стосується транспортних засобів, у яких поєднані двигун внутрішнього згоряння з електродвигуном.

HEV зазвичай має невелику батарею, яка заряджається двигуном і рекуперативним гальмуванням. Автомобіль має дуже маленький запас ходу електричної потужності.

PHEV також може заряджатися від зовнішнього джерела електроенергії. PHEV зазвичай має більший акумулятор і працює на більшій відстані, ніж HEV.

ЧИ Є НЕДОЛІКИ У ВОЛОДІННІ ЕЛЕКТРИЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ ЗАСОБОМ?

Запас ходу заряду акумулятора електричного транспортного засобу (відстань, яку можна проїхати перед тим, як перезаряджати акумулятор), традиційно викликає занепокоєння, спричиняючи термін "занепокоєння обмеженням дальності поїздки". Проте останні розробки у сфері акумуляторних батарей для електромобілів, таких як I PACE, насьогодні є надзвичайно практичним варіантом для більшості людей. Більшість власників переконаються, що їм потрібно заряджати I-PACE лише один раз на тиждень.

Для поїздок на далекі відстані може знадобитися зупинка, щоб зарядити акумулятор. Тому потрібно завчасно планувати такі зупинки, хоча цей процес стає ще простішим, оскільки мережа громадських зарядних станцій розширюються, а швидкі зарядні пристрої збільшують потужність.

ЧИ МОЖЕ МЕРЕЖА ПЕРЕДАЧІ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ ВПОРАТИСЯ ІЗ ЗРОСТАЮЧОЮ КІЛЬКІСТЮ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ?

Виробники автомобілів співпрацюють з урядами та постачальниками електроенергії, щоб переконатись, що збільшення електричних транспортних засобів не спричинило проблем з електричними мережами.

ДЕ Я МОЖУ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕЛЕКТРОМОБІЛІ?

Кожен дилер Jaguar має спеціаліста з електромобілів, який може відповісти на всі ваші запитання про I-PACE та електромобілі загалом.

Окрім того, ви можете надіслати запит одному з наших фахівців із питань електроніки, використовуючи онлайн-форму.

ВІДСТАНЬ
ЯКІ ЧИННИКИ ВПЛИВАЮТЬ НА ЗАПАС ХОДУ?

На запас ходу може впливати низка чинників, включаючи зовнішню температуру, роботу системи опалення або охолодження та швидкість руху автомобіля.

Ви можете дізнатися більше й оцінити ефекти цих чинників на запас ходу I-PACE, використовуючи калькулятор запасу ходу на сторінці «Відстань та Зарядка» нашого веб-сайту.

ЧИ ТОЧНО ВИЗНАЧЕНИЙ ЗАПАС ХОДУ I-PACE?

Оцінка запасу ходу I-PACE розроблена так, щоб бути максимально точною. Модуль керування електродвигуном здійснюватиме прогнозування на основі вашого поточного стилю водіння та середнього використання заряду на останніх 800 км. Система навігації допоможе прогнозувати запас ходу, включивши дані про топографію та обмеження швидкості обраного маршруту.

ЯКЩО ЗАКІНЧИТЬСЯ ЗАРЯД АКУМУЛЯТОРА, АВТОМОБІЛЬ ПРОСТО ЗУПИНИТЬСЯ?

I-PACE має систему керування акумулятором, яка надасть інформацію, коли ваш запас ходу зменшується. За необхідності Eco Mode буде запущено, що допоможе вам розширити запас ходу, визначивши системи автомобіля, які можна вимкнути, наприклад, клімат-контроль і підігрів вітрового скла.

ЧИ ЗМЕНШИТЬСЯ МІЙ ЗАПАС ХОДУ, ЯКЩО Я БУДУ ЇХАТИ З УВІМКНЕНИМИ ФАРАМИ?

I-PACE оснащений світлодіодними фарами, які неймовірно енергоефективні, тому водіння з увімкненими фарами не призведе до помітної різниці в запасі ходу автомобіля.

АКУМУЛЯТОР
ЩО ОЗНАЧАЄ КІЛОВАТ-ГОДИНА (кВт/год)?

Кіловат-година – це показник того, скільки енергії можна зберігати в акумуляторі. Для цього автомобіля батарея з більшою потужністю і більшими кВт/год буде мати більший запас ходу і/або продуктивність.

ЯКА ВАГА АКУМУЛЯТОРА?

Акумуляторний агрегат важить 613 кг.

ЧИ МОЖЕ АКУМУЛЯТОР СПАЛАХНУТИ?

Акумулятор I-PACE може спалахнути через неправильне втручання або зовнішнє втручання. Електромобільні акумулятори є менш легкозаймистими, ніж нафта або дизельне пальне, і мають складні системи контролю, що підтримують безпечні температури.

ЧИ ВПЛИВАЄ ТЕМПЕРАТУРА НА АКУМУЛЯТОР?

Батареї можна зберігати при -40°C, але вони повинні бути підключені та нагріті до -20°C перед початком руху. У разі довготривалої високої або низької температури запас ходу електричного автомобіля зменшується, оскільки енергія витрачається на підтримання ефективної робочої температури для акумулятора. Енергія знадобиться також для підігріву салону при низькій температурі.

I-PACE має найсучасніші системи термічного управління для оптимізації роботи акумулятора в разі високої або низької температури.

ЧИ НАГРІВАЄТЬСЯ АКУМУЛЯТОР ПІД ЧАС РОБОТИ?

I-PACE має ефективну систему термічного управління, яка підтримує температуру акумулятора. Температура акумулятора електрокара зазвичай становить від 15° C до 30° C, що значно нижче, ніж у двигуна внутрішнього згоряння.

ЧИ Є ГАРАНТІЯ В АКУМУЛЯТОРА?

Так. Батарея I-PACE має 8 років або 160 000 км гарантії і може бути відновлена, якщо стан акумулятора опускається нижче рівня 70% від нормального стану.

ЯК УТИЛІЗУЮТЬ АКУМУЛЯТОРИ?

Електромобільні акумулятори будуть утилізовані відповідно до Директиви про завершення терміну дії транспортних засобів, що відповідає регіональним вимогам або вимогам місцевого ринку.

ЗАРЯДЖАННЯ
НАСТІННА КОРОБКА ВКЛЮЧЕНА У ВАРТІСТЬ АВТОМОБІЛЯ?

Ні. Якщо ви хочете встановити настінну коробку у вашому домі, ваш місцевий дилер Jaguar зможе керувати процесом за допомогою наших постачальників і монтажників.

ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО Я ВСТАНОВЛЮ НАСТІННУ КОРОБКУ, А ПОТІМ ВИРІШУ ПЕРЕЇХАТИ?

Постачальник вашої настінної коробки зможе надати квоту, щоб демонтувати вашу настінну коробку та встановити її знову у вашому новому будинку.

ЧИ ЗМОЖУ Я ТАКОЖ ЗАРЯДЖАТИ ІНШІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЗАТВЕРДЖЕНУ НАСТІННУ КОРОБКУ JAGUAR?

Так. Наші затверджені настінні зарядні станції обладнані роз'ємом комбінованого заряджання (CCS) для заряджання змінним струмом і постійним струмом. Будь-який електричний транспортний засіб із цими роз'ємами зможе заряджатися від нашої станції.

ЧИ МОЖУ Я СКОРИСТАТИСЯ ЧУЖОЮ НАСТІННОЮ КОРОБКОЮ, ЧИ МЕНІ ПОТРІБНО ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВОНА СУМІСНА?

Будь-який комплект настінних коробок для Mode 3 з такими ж зарядними підключеннями, що і I-PACE, можна використовувати для заряджання автомобіля.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО У БАГАТОКВАРТИРНОМУ БУДИНКУ Є МІСЦЯ ДЛЯ ПАРКУВАННЯ, ЧИ МОЖУ Я ВСТАНОВИТИ НАСТІННУ КОРОБКУ?

Наші затверджені постачальники настінних коробок здатні встановлювати зарядні рішення для різних будинків. Вони будуть підтримувати вас щодо оформлення дозволів і сертифікатів.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗАРЯДИТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ?

Ціна електроенергії коливається залежно від ринкових умов. Щоб розрахувати вартість повного заряду, просто помножте ставку, яку ви платите за кВт-год на 90, оскільки I-PACE має акумулятор 90 кВт-год.

ЧИ МОЖУ Я ЗАРЯДЖАТИ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ СИСТЕМИ (СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГІЇ) ВДОМА?

Так. Ваш автомобіль може заряджатися струмом, що перевищує 2 А або 750 Вт.

ЧИ МОЖУ Я ЗАРЯДЖАТИ АВТОМОБІЛЬ НА БУДЬ-ЯКІЙ ГРОМАДСЬКІЙ ЗАРЯДНІЙ СТАНЦІЇ?

Якщо точка заряду має такий же роз'єм, як і у вашого автомобіля, а у вас є рахунок провайдера, можна використовувати цю громадську зарядну станцію.

Проте громадські зарядні станції, що належать конкретним виробникам, можуть використовувати тільки автомобілі цього виробника.

ЧОМУ JAGUAR НЕ СТВОРИВ ВЛАСНУ МЕРЕЖУ ГРОМАДСЬКИХ ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ?

Незалежна мережа швидких зарядних станцій для автомобілів швидко розвивається в багатьох країнах. Ми гарантуємо, що всі електромобілі Jaguar сумісні з цією мережею.

ЯК Я МОЖУ ЗНАЙТИ ЗАРЯДНІ СТАНЦІЇ?

Ви можете використовувати навігацію I-PACE під час руху або додаток Remote, щоб знайти зарядні станції, перш ніж подорожувати.

ЯК ЗАРЯДНИЙ КАБЕЛЬ ЗАХИЩЕНИЙ ВІД КРАДІЖКИ АБО ВАНДАЛІЗМУ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ЗАРЯДКИ?

Кабель для заряджання на громадських станціях (Mode 3) фіксується в роз'ємі автомобіля і залишається заблокованим, поки ви не відкриєте I-PACE.

ЧИ МОЖНА ЗАРЯДЖАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ПІД ДОЩЕМ?

Так. Клієнти та сторонні особи не піддаються ризику ураження електричним струмом.

ЧОМУ ПЕРШІ 80% ЗАРЯДЖАЮТЬСЯ НАБАГАТО ШВИДШЕ, НІЖ РЕШТА 20%?

Швидкість заряду обмежена хімією та фізикою літій-іонних акумуляторів, тому на відновлення 20% заряду може піти стільки ж часу, скільки й на відновлення перших 80%. Остаточні етапи заряджання ретельно контролюються системою керування акумулятором.

НА СКІЛЬКИ ДНІВ МОЖНА ЗАЛИШИТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ БЕЗ ПІДЗАРЯДКИ? НАПРИКЛАД, ЧИ МОЖУ Я ЗАЛИШИТИ ЙОГО НА СТОЯНЦІ В АЕРОПОРТУ?

Наші електричні транспортні засоби можуть залишатися без нагляду принаймні впродовж шести місяців, проте підключення один раз на місяць є оптимальним. Система керування акумулятором є електронною і використовує дуже мало енергії.

ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ ЗАРЯДНИМИ СТАНЦІЯМИ «В ПУНКТІ ПРИЗНАЧЕННЯ» Й ЗАРЯДНИМИ СТАНЦІЯМИ «В ПОДОРОЖІ»?

Перші можна знайти в торгових центрах, готелях, тренажерних залах та інших об'єктах, де ви можете спинитися надовго.

Другі розташовані на станціях технічного обслуговування або є спеціально призначеними зарядними станціями для електромобілів, які забезпечують максимальний заряд у найкоротший термін.

ЧИ ІСНУЄ ДОДАТОК IOS АБО ANDROID, ЯКИЙ МОЖЕ ДОПОМОГТИ УПРАВЛЯТИ ЗАРЯДКОЮ I-PACE?

Так. Дистанційна програма InControl, доступна як для iOS, так і для Android, дозволяє зупинити або почати заряджання, керувати годинами поїздок, попередньо встановлювати параметри для свого автомобіля, керувати тарифами та встановлювати максимальний рівень заряду. Додаток також повідомить вам, якщо зарядний пристрій раптово було від'єднано або заряджання перервалося через вимкнення електроенергії.

ПРОДУКТИВНІСТЬ
ЯКИМ Є КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ ПОРІВНЯНО ЗІ ЗВИЧАЙНИМИ АВТОМОБІЛЯМИ?

Електричні машини генерують максимальний крутний момент відразу при рушанні з місця, забезпечуючи вражаюче прискорення.

Акумулятор розташований між двома осями, що дозволяє знизити центр тяжіння і рівномірніше розподілити вагу, а це водночас покращує управління. Оскільки потреби встановлювати великий двигун у передній частині немає, колеса можуть бути розташовані ближче до найбільш віддалених від центру кутів автомобіля, що підвищує стійкість і відчуття рульового керування.

Усе це сприяє динамічності та чіткості керування, що є невід’ємною рисою Jaguar.

ЩО ТАКЕ РЕГЕНЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯ?

Електродвигуни споживають енергію для забезпечення руху. Коли цей рух більше не потрібний, наприклад, коли автомобіль сповільнюється, застосовується гальмування, щоб змінити дію двигуна та генерувати електроенергію. Потім її можна подати назад до акумулятора, розширивши запас ходу автомобіля.

АВТОМОБІЛІ JAGUAR, ЯК ПРАВИЛО, МАЛИ РІЗНІ РЕЖИМИ РОБОТИ ВОДІЯ. ЧИ МАЮТЬ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ СХОЖІ ФУНКЦІЇ?

I-PACE має три режими водія, які можуть автоматично адаптувати параметри автомобіля для комфорту, динаміки та збереження запасу ходу.

ЧОМУ JAGUAR ЗМАГАЄТЬСЯ У ФОРМУЛІ E?

Чемпіонат Формула E надає нам можливість випробувати електромобіль у реальних умовах і за відповідної конкуренції, щоб зробити висновки та вдосконалювати технології електромобілів. Завдяки цьому досвіду ми можемо застосувати вражаючу продуктивність Jaguar для наших наступних поколінь серійних автомобілів.

БЕЗПЕКА
ЧИ Є ЕЛЕКТРОМОБІЛІ БЕЗПЕЧНИМИ?

Електричні транспортні засоби розроблені, технічно оснащені та випробувані відповідно до всіх наявних стандартів безпеки.

Схвалені процедури оцінювання безпеки й сертифікати підтверджують, що водій і пасажири будуть максимально захищені в разі катастрофи.

ЩО СТАНЕТЬСЯ, ЯКЩО Я ПОТРАПЛЮ У ПОВІНЬ?

I-PACE може проїхати глибину до 500 мм, а також має системи безпеки, призначені для подолання ситуації з повенями.

ЧИ МОЖУ Я ОБСЛУГОВУВАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ НА АВТОМИЙЦІ?

Так. Електричні транспортні засоби розроблені та випробувані за тими ж стандартами, що і звичайні транспортні засоби з двигунами внутрішнього згоряння.

ЧИ МОЖНА ЗАРЯДЖАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛІ ПІД ДОЩЕМ?

Так. Клієнти та сторонні особи не піддаються ризику ураження електричним струмом.

УПРАВЛІННЯ
ЧИ СКЛАДНО ОБСЛУГОВУВАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ?

Порівняно з автомобілем із двигуном внутрішнього згоряння електромобілі вимагають менше технічного обслуговування, оскільки мають менше рухомих частин. Іншими словами, менше деталей, які можуть зноситися.

ЧИ МОЖНА БУКСИРУВАТИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ ІЗ НЕСПРАВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНОЇ СИСТЕМИ ЧИ РОЗРЯДЖЕНИМ АКУМУЛЯТОРОМ?

I-PACE можна буксирувати на коротких відстанях і при низьких швидкостях, якщо це необхідно.

ЯКЩО В ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ПРОБ’ЄТЬСЯ КОЛЕСО, ЧИ МОЖНА ЙОГО ПІДНЯТИ ТАК САМО, ЯК ЗВИЧАЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ?

Так. Конструкція I-PACE така ж міцна, як і в автомобілів із двигуном внутрішнього згоряння.

Не можете знайти відповідь на запитання про електромобілі? Запитайте спеціаліста Jaguar з електромобілів.

ДО СПЕЦІАЛІСТА З ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ
НАДАЙТЕ ВАШОМУ АВТО ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

Знайдіть особисте унікальне поєднання продуктивності, технологічності й стилю електрифікованого Jaguar.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

Процедура WLTP - це глобальний, гармонізований стандарт визначення рівня забруднюючих речовин, викидів CO₂ та споживання палива традиційних та гібридних автомобілів, а також асортименту повністю електричних транспортних засобів на території Європи.Процедура була впроваджена у 201 7році і дозволяє протестувати автомобілі з опціональним обладнанням в більш складних погодних і дорожніх умовах. Процедура дозволяє протестувати автомобілі з опціональним обладнанням в більш складних погодних і дорожніх умовах.

Офіційні показники, отримані виробником при проведенні випробувань відповідно до законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Параметри продуктивності електрокара можуть змінюватися в залежності від погодних та дорожніх умов.

Деякі з описаних функцій можуть пропонуватися в якості опції. Інформацію про наявність уточнюйте у місцевого дилера Jaguar. Деякі функції потребують використання SIM-карти з відповідним тарифом. Після закінчення початкового рекомендованого вашим дилером, терміну, необхідно буде продовжити передплату. Покриття мобільної мережі не може бути гарантована у всіх локаціях. Надана на цій сторінці інформація про технології та їх зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень, а також інших системних/візуальних налаштувань, пов’язаних з вибором різних опцій. Всі вбудовані технології повинні використовуватися водіями з дотриманням правил безпеки. Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar