ПЕРЕВАГИ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ I-PACE

Будучи повністю електрифікованим, з нульовим рівнем викидів, I-PACE відкриває світ переваг електромобіля.

ДЛЯ ВЛАСНИКІВ I-PACE

Поєднуючи електричні характеристики з дизайном, що відповідає духу Jaguar, I-PACE включає догляд, обслуговування та підтримку, які вам завжди пропонує компанія Jaguar. І, враховуючи нульовий рівень викидів, I-PACE може запропонувати додаткові переваги, включаючи доступ до пільг, що надаються урядом, місцевою владою та підприємствами, які підтримують перехід на електромобілі.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
ДОПОМОГА ПІД ЧАС ПРИДБАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Деякі уряди пропонують прямі фінансові стимули або дозволяють водіям електромобілів уникати податків на купівлю, як-от ПДВ або ГСТ, що стягуються з бензинових і дизельних транспортних засобів. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

ДОПОМОГА З АКЦИЗНИМИ ЗБОРАМИ ТА РЕЄСТРАЦІЄЮ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Акцизи, як правило, нижчі для електромобілів і можуть бути нульовими. У країнах, де на додаток до вашого автомобіля потрібно купувати номерні знаки або отримати їх через відповідну компанію, власники електромобілів можуть скористатися пільгами знижених витрат і навіть уникнути реєстрації транспортних засобів загалом. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

ДОПОМОГА ПІД ЧАС ПРИДБАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗАРЯДЖАННЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Настінні коробки можуть бути отримані за субсидованими ставками в деяких країнах. Також можна запропонувати пільги на комунальні збори у спільних житлових будинках і на робочих місцях. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерським офісом Jaguar, щоб дізнатися більше.

СХЕМА ЗМЕНШЕНИХ ПОДАТКІВ КОМПАНІЇ

Електричні транспортні засоби можуть отримати вигоду зі значно нижчих ставок оподаткування, ніж еквівалентні бензинові або дизельні автомобілі, відповідно до запропонованих компанією автомобільних схем. Також можна передбачити облікові вигоди для вашого роботодавця у зв'язку зі зменшенням вартості активу. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

БЕЗКОШТОВНА ЗАРЯДКА ДЛЯ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Безкоштовні зарядні пристрої можуть бути доступні під час паркування в торговельних центрах, готелях та інших місцях. Це зарядні станції "в пункті призначення". Інші локації можуть запропонувати знижку на заряджання автомобіля, залежно від часу, що ви провели у відповідному місці. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

УНИКНЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ТАРИФІВ І КОМІСІЙ

У місцях, де існують тарифи за користування дорогою, для електромобілів оплати не передбачено. І, звісно ж, їм не доведеться платити за будь-які викиди, що передбачено для бензинових або дизельних автомобілів з огляду на якість повітря. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

ЗРУЧНІСТЬ ТА ДОСТУПНІСТЬ

У деяких містах електричним транспортним засобам дозволено використовувати смуги транспортних засобів високого завантаження, без пасажирів, а також лінії автобусів. Ви також можете паркуватися в тих місцях, де бензинові або дизельні транспортні засоби не можуть паркуватись, або можна паркуватися за меншу ціну. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

Принципи роботи можуть відрізнятися залежно від країни та навіть міста, і вони можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Будь ласка, ознайомтеся з веб-сайтом Jaguar або місцевим дилерам Jaguar, щоб дізнатися більше.

СУПРОВОДЖУВАЛЬНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

За майже століття досвіду виготовлення автомобілів та супроводжувального обслуговування компанія Jaguar забезпечує спокій і безпеку своїх клієнтів. Акумулятор I-PACE має повну 8-річну гарантію*. І ви завжди будете мати повну підтримку нашої роздрібної мережі Jaguar і висококваліфікованих техніків, які знають ваш Jaguar зсередини та зовні.

*Гарантія I-PACE обмежена до 8 років або 160 000 км (залежно від того, що станеться раніше). Гарантія покриває витрати, пов’язані з тим, що робота акумулятора сягає нижче 70-відсоткового рівня від нормального стану.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО ДИЛЕРА

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE
Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar