ЗАПАС ХОДУ І ЗАРЯДКА I-PACE

Яку відстань я зможу подолати без підзарядки? Як заряджати? Де заряджати?
Тут ви знайдете відповіді на всі ваші питання.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
ЧИСТИЙ, ЗРУЧНИЙ, БЕЗПРОБЛЕМНИЙ

Акумулятор I-PACE заряджається через точку заряджання в автомобілі, що розташована позаду арки переднього колеса. Після підключення ви можете залишити I-PACE на зарядці. Автомобіль автоматично зупинить зарядку, коли досягне повного заряду. Заряджати автомобіль під час дощу або навіть під час стоянки на снігу безпечно, оскільки система зарядки повністю автономна.

КЕРІВНИЦТВО ІЗ ЗАРЯДЖЕННЯ
ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ

Оберіть категорію, щоб дізнатись, як вона впливає на запас ходу I-PACE.

ВОДІННЯ В ПЕРЕВАНТАЖЕНОМУ ТРАФІКУ
ВОДІННЯ В ПЕРЕВАНТАЖЕНОМУ ТРАФІКУ

Як прискорення, так і гальмування використовують потужність. Повторне прискорення та гальмування, як це зазвичай буває в перевантаженому трафіку, може виснажити заряд так само, як і водія. Зберігання стійкої швидкості, наскільки це можливо при важкому русі, допоможе зберегти запас ходу.

СТИЛЬ ВОДІННЯ
СТИЛЬ ВОДІННЯ

Один із найбільших впливів на запас ходу здійснює водій. Часте, важке прискорення матиме негативний вплив на стан заряду автомобіля, тоді як подорож зі стійким темпом допоможе електричному автомобілю зберегти запас ходу. Поступове прискорення також може зменшити вашу залежність від жорсткого гальмування, що споживає більше енергії, ніж плавне гальмування. Подорож зі стійким темпом допоможе електричному автомобілю зберегти запас ходу.

ВНУТРІШНІЙ КЛІМАТ
ВНУТРІШНІЙ КЛІМАТ

Системи опалення та кондиціонування використовують енергію, що може зменшити запас ходу. Ці системи найчастіше використовуються на початку поїздки. Таким чином, щоб зменшити вплив на запас ходу, I-PACE має можливість попередньо підготувати внутрішній простір перед виїздом, поки автомобіль усе ще заряджається. Це дозволяє I-PACE використовувати електроенергію від джерела живлення, а не від батареї, щоб нагріти або охолодити інтер'єр.

ЕКОРЕЖИМ
ЕКОРЕЖИМ

Екологічний режим допомагає зберегти діапазон I-PACE, зменшуючи витрати енергії та стимулюючи більш ефективний стиль водіння. У цьому режимі зміни вносяться і в роботу деяких функцій, таких як клімат-контроль і рециркуляція повітря. За потреби їх можна вручну скасувати, вибравши нові параметри в меню налаштувань.

ЧИСТИЙ, ЗРУЧНИЙ, БЕЗПРОБЛЕМНИЙ
ДОМАШНЯ ЗАРЯДКА
Для оптимальної зарядки вдома, ви можете встановити затверджений Jaguar* зарядний пристрій (Wallbox). I-PACE оснащується однофазним зарядним пристроєм потужністю 7 кВт**, який може повністю заряджати автомобіль упродовж ночі і дати до 35 км запасу ходу після зарядження протягом 1 години. Через звичайну розетку, заряджання відбувається повільніше, ніж через Wallbox (до 11 км після зарядження протягом 1 години), але її достатньо для щоденного шляху від дому до роботи відстанню у 60 км, якщо заряджати автомобіль щоночі. Промислові розетки (або модернізовані домашні розетки) можуть давати до 35км запасу ходу після зарядження протягом 1 години.
*Компанія Jaguar має авторизовані партнерські точки зарядки для всіх ринків, на яких доступний I- PACE. Наші інфраструктурні партнери можуть порадити вам найкращі рішення. Будь ласка, зверніться до дилера Jaguar для отримання додаткової інформації
**Електромережа потужністю 7 кВт доступна в більшості країн.
ГРОМАДСЬКІ МІСЦЯ ДЛЯ ЗАРЯДКИ
Найкращим способом швидко збільшити заряд акумулятора для довгих подорожей є зарядні пристрої постійного струму – типовий зарядний пристрій потужністю 50 кВт може дати до 270 км запасу ходу за годину*. Оскільки загальнодоступна інфраструктура розширюється, I-PACE буде оснащений можливістю заряджатись від джерала струму потужністю до 100 кВт. Це означає, що ви можете легко додати 100 км запасу ходу лише за 15 хвилин. Залежно від постачальника послуг, загальнодоступні зарядні пристрої змінного струму можуть мати декілька виходів. Також ви можете знайти зручні точки заряджання в місцях, де можна зупинитися впродовж кількох годин або навіть на ніч, включаючи місцеві торгові центри, готелі та тренажерні зали. Просто зупиніться, підключіть, а потім присвятіть час собі.
Компанія Jaguar має уповноважені партнерські точки для зарядки на всіх ринках, на яких доступний I-PACE. *Швидкий зарядний пристрій постійного струму надає велику кількість енергії за короткий проміжок часу. Швидкість зарядки знижується при наближенні рівня заряду до максимального, тому найшвидше швидкий зарядний пристрій відновлює діапазон до 80 відсотків.
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ipace/ipace-range-calculator-data.json
КАЛЬКУЛЯТОР ПРОБІГУ I-PACE БЕЗ ДОЗАПРАВЛЕННЯ
Змінюючи налаштування, підлаштуйте автомобіль Jaguar I-PACE під свій спосіб життя та отримайте максимальні переваги на одній заправці.
км
ПРОБІГ НА ОДНІЙ ЗАПРАВЦІ
ВІДРЕГУЛЮЙТЕ НАЛАШТУВАННЯ НИЖЧЕ
РЕЖИМ КЕРУВАННЯ
Urban
Urban (в щільному потоці): більшість часу ви пересуваєтесь на своєму автомобілі по місту, рухаючись із середньою швидкістю 27 км/год.
Motorway (по автомагістралях): більшість часу ви пересуваєтесь на своєму автомобілі автомагістралями, рухаючись із середньою швидкістю 92 км/год.
Combined (комбінований): ваші регулярні поїздки включають як пересування по місту, так і по автомагістралях, рухаючись із середньою швидкістю 47 км/год.
Motorway (по автомагістралях)
Combined (комбінований)
МІКРОКЛІМАТ САЛОНУ:
Кондиціонування та обігрів
РОЗМІР КОЛІСНИХ ДИСКІВ:
18"
20"
22"
ТЕМПЕРАТУРА ЗОВНІШНЬОГО ПОВІТРЯ:
КАРТА ЗАРЯДНИХ СТАНЦІЙ

I-PACE є блискучим результатом нашого першого виробництва автомобіля, що живиться від електричної батареї. Це повнопривідний 5-ти місний кросовер, потужністю 400 К.С, та запасом ходу близько 480 км *. Він заряджається до 80% заряду за 90 хвилин.

Для вашої зручності ми відобразили карту зарядних станцій, які підходять для вашого I-PACE.

Оберіть свою вражаючу комбінацію продуктивності, технології та стилю Jaguar.

СТВОРИ СВІЙ I-PACE

1Авторизовані Jaguar зарядні станції є на всіх ринках, на яких представлений I-PACE. Наші партнери порадять оптимальні для вас рішення. Додаткову інформацію ви можете отримати у вашого дилера.

2Джерела живлення на 7кВт доступні в більшості країн.

3Фактичний час зарядки може змінюватися залежно від умов навколишнього середовища та наявної зарядної станції.

4Цей показник отриманий з опитування "Стиль керування та паркування європейських водіїв", проведеного Європейською Комісією.

5Пристрій для прискореної зарядки (постійний струм) дозволяє швидко заповнити енергоресурс. Швидкість зарядки знижується при наближенні рівня заряду до максимального, тому швидше за все прискорена зарядка заповнює ресурс до 80 відсотків.

**Процедура WLTP - це глобальний, гармонізований стандарт визначення рівня забруднюючих речовин, викидів CO₂ та споживання палива традиційних та гібридних автомобілів, а також асортименту повністю електричних транспортних засобів на території Європи.Процедура була впроваджена у 2017 році і дозволяє протестувати автомобілі з опціональним обладнанням в більш складних погодних і дорожніх умовах.

Офіційні показники, отримані виробником при проведенні випробувань відповідно до законодавства ЄС. Тільки для порівняння. Фактичні значення можуть відрізнятися. Параметри продуктивності електрокара можуть змінюватися в залежності від погодних та дорожніх умов.