БЕЗПЕКА ТА ПРАКТИЧНІСТЬ

Безсумнівно, цей автомобіль створений з думкою про водія.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО БЕЗПЕКУ
ПОРІВНЯТИ НАШІ АВТОМОБІЛІ
Виберіть до трьох моделей Jaguar та порівняйте їх по всім параметрам.
Завантажити брошуру
Замовте тест-драйв, зв'язавшись з місцевим дилером Jaguar.
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Переглядайте та завантажуйте найактуальніші брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого дилера Jaguar
БЕЗПЕКА НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Дуги системи захисту при перекиданні - це важливі елементи, що забезпечують безпеку в моделях зі складним верхом. До того ж вони чудово доповнюють образ автомобіля. З оздобленням Satin Chrome або Gloss Black.

ПРОСТІР ДЛЯ ДВОХ
ВПЕВНЕНІСТЬ
F-TYPE оснащений комплексною системою подушок безпеки для вас і вашого пасажира. Датчики визначають зріст і вагу і на підставі цих даних задають оптимальний ступінь розкриття передніх подушок. Інноваційна система ременів безпеки F-TYPE з натягувачем автоматично натягує ремені безпеки при різкому гальмуванні.
ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ПОЇЗДКИ
Візьміть з собою все, що потрібно для поїздки на вихідні. У багажному відділенні легко помістяться дві невеликі валізи. В автомобілях з кузовом купе двері багажного відділення з електроприводом відкриваються і підіймаються автоматично при натисканні на кнопку, що зручно розташована.
ВОГНІ, ЩО РОЗСІЮЮТЬ ТЕМРЯВУ

Нові опційні піксельні світлодіодні головні фари автомобіля F-TYPE створені з використанням інтелектуальних технологій. Вони дозволяють сегментувати промені дальнього світла, щоб не засліплювати інших водіїв. Вони також адаптують ширину і глибину освітлення залежно від швидкості, а під час поворотів промені направляються в сторону повороту дороги, що значно покращує видимість в будь-яких ситуаціях.

БЕЗ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ

F-TYPE - автомобіль, який створений з турботою про водія. Вдосконалені функції безпеки і системи допомоги водієві дозволяють насолоджуватися процесом керування.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ
БЕЗПЕКА
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН
Якщо під час зміни смуги руху ваш автомобіль виявить в «сліпій» зоні інший транспортний засіб, то система моніторингу сліпих зон визначить автомобіль та застосує коригуючий поворот керма, які будуть спонукаючи вас спрямувати автомобіль у протилежний бік від автомобіля, що наближається. При русі заднім ходом система виявлення автомобілів, що наближаються позаду, використовує ту ж систему, щоб через сенсорний екран попередити вас про інші автомобілі.
СИСТЕМА УТРИМАННЯ СМУГИ РУХУ
Система попередження про виїзд за межі смуги руху відстежує незапланований вихід автомобіля за межі смуги та застосовує коригуючий поворот керма, щоб повернути автомобіль у смугу.
КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ
Камера заднього виду забезпечує покращену видимість при русі заднім ходом. Щоб допомогти вам у процесі паркування, на сенсорний екран виводяться статичні лінії, що позначають контур автомобіля.
КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ ТА СИСТЕМА ОБМЕЖЕННЯ ШВИДКОСТІ
Допомагає підтримувати встановлену швидкість без необхідності постійно натискати педаль акселератора. За допомогою обмежувача можна задати гранично допустиму швидкість автомобіля.
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ PARK ASSIST
Система допомоги при паркуванні дозволить вашому автомобілю виконати паралельне паркування і полегшить виїзд з паркувального місця. Вам залишається вибрати передачу переднього або заднього ходу і регулювати швидкість руху. Графічні зображення на дисплеї та оповіщення допоможуть вам виконати будь-які маневри.
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ ТА АДАПТИВНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ
Система інформує вас про відповідні знаки обмеження швидкості та заборони обгону, виводячи відповідну інформацію на приладову панель. Адаптивний обмежувач швидкості використовує дані системи розпізнавання дорожніх знаків і допомагає підтримувати відповідну швидкість.
СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Використовує вбудовані камери і допомагає запобігати зіткненню з пішоходами та іншими автомобілями. Якщо виявлено потенційну загрозу фронтального зіткнення, система подає звуковий та візуальний сигнал. Якщо водій не відреагує на попередження, вона задіє гальма, знижуючи силу ймовірного удару.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ СТУПЕНЯ ВТОМИ ВОДІЯ
Аналізуючи рульове управління, а також роботу педалей акселератора і гальма, система контролю ступеня втоми водія відстежує ваш стан за кермом. Вона своєчасно оповіщає вас, коли треба зупинитися і відпочити.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТИСКУ В ШИНАХ
Вам більше не потрібно перевіряти тиск в шинах, адже система безперервно контролює кожне з коліс і попереджає вас, якщо тиск в одній або декількох шинах стає значно нижче норми.
КОНФІГУРАТОР
ВИБЕРІТЬ СВІЙ F‑TYPE

Купе чи кабріолет? Неправильної відповіді тут не існує.

ВИБЕРІТЬ СВОЮ МОДЕЛЬ
ПОРІВНЯТИ НАШІ АВТОМОБІЛІ
Виберіть до трьох моделей Jaguar та порівняйте їх по всім параметрам.
Завантажити брошуру
Замовте тест-драйв, зв'язавшись з місцевим дилером Jaguar.
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Переглядайте та завантажуйте найактуальніші брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого дилера Jaguar

Додаткове обладнання та його наявність може залежати від комплектації автомобіля (модель та трансмісія) чи потребувати встановлення іншого обладнання. Будь ласка, зверніться до місцевого дилерського центру для додаткової інформації або створіть свій автомобіль на сайті.

Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.