ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ

F‑TYPE. Створений спеціально для вас.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПОРІВНЯТИ НАШІ АВТОМОБІЛІ
Виберіть до трьох моделей Jaguar та порівняйте їх по всім параметрам.
Завантажити брошуру
Замовте тест-драйв, зв'язавшись з місцевим дилером Jaguar.
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Переглядайте та завантажуйте найактуальніші брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого дилера Jaguar
УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ
ПАКЕТ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ BLACK

Розкрийте «темну сторону» свого F-TYPE за допомогою пакета опцій оздоблення кузова Black. Обрамлення передньої решітки радіатора і вікон, передній розсікач, бічні вентиляційні решітки і нижня накладка на задній бампер відрізняються виразним оздобленням Gloss Black. Завдяки додатковим елементам оздоблення кузова, наприклад, фірмовому логотипу і напису Jaguar чорного кольору від виразного спорткара складно відірвати погляд.


КОНФІГУРАТОР

ПАКЕТ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ DESIGN

Акцентує увагу на елементах, які є невід'ємною частиною дизайну кузова F-TYPE. Передній розсікач, бічні пороги й дифузор заднього бампера - в колір кузова на ваш вибір.КОНФІГУРАТОР

ПАКЕТ ДЛЯ ОЗДОБЛЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ BLACK DESIGN

F-TYPE може поставлятися з пакетом для оздоблення екстер'єру Black, який включає в себе передній розсікач, бічні пороги і дифузор заднього бампера, пофарбовані в колір кузова, а також обрамлення решітки радіатора і вікон, бічні вентиляційні решітки, фірмовий логотип і напис Jaguar в кольорі Gloss Black..КОНФІГУРАТОР

КАРБО-КЕРАМІЧНИЙ ГАЛЬМІВНИЙ ПАКЕТ

Наша найефектніша пропозиція в лінійці. Яскраві жовті гальмівні супорти поєднуються з 398-міліметровими передніми і 380-міліметровими задніми карбон-керамічними гальмівними дисками. Образ завершують 20-дюймові колісні диски Style 1041 з 10 спицями та оздобленням Satin Black і контрастним оздобленням Diamond Turned.КОНФІГУРАТОР

ВИБІР КОЛІСНИХ ДИСКІВ
НАДАЙТЕ АВТОМОБІЛЮ ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ

Неповторну індивідуальність вашого динамічного автомобіля F-TYPE допоможе підкреслити широкий асортимент колісних дисків. Доступно безліч витончених легкосплавних колісних дисків діаметром від 18 до 20 дюймів з різноманітними стилями й типами оздоблення.

КОЛІСНІ ДИСКИ
КОНФІГУРАТОР
19-дюймові колісні диски Style 5101 з 5 здвоєними спицями і оздобленням Gloss Black з контрастними елементами Diamond Turned.
20-дюймові колісні диски Style 5060 з 5 спицями і оздобленням Gloss Sparkle Silver
20-дюймові колісні диски Style 5061 з 5 здвоєними спицями і оздобленням Satin Grey
20-дюймові колісні диски Style 6003 з 6 здвоєними спицями і оздобленням Gloss Dark Grey з контрастними елементами Diamond Turned.
20-дюймові колісні диски Style 1041 з 10 спицями і оздобленням Satin Black з контрастними елементами Diamond Turned.
20-дюймові колісні диски Style 5102 з 5 спицями і оздобленням Gloss Black
20-дюймові колісні диски Style 1066 з 10 спицями і оздобленням Gloss Black з контрастними елементами Diamond Turned.
ВАРІАНТИ ДАХУ
АЛЮМІНІЄВИЙ ДАХ

Класичний варіант для F‑TYPE купе.КОНФІГУРАТОР

ФІКСОВАНИЙ ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Забезпечує ще більший рівень природного освітлення в салоні. Якщо ви хочете обмежити проникнення світла, можна скористатися шторкою, що закривається вручну.КОНФІГУРАТОР

ДАХ, ЩО СКЛАДАЄТЬСЯ

Скласти дах? Або не складати? Можливо, це стане найважчим рішенням за весь день.КОНФІГУРАТОР

БУЯННЯ КОЛЬОРІВ
ПЕРСОНАЛЬНА ПАЛІТРА

Виберіть ідеальний колір серед ексклюзивних колірних рішень від підрозділу SVO. Доступні наступні кольори:

КОНФІГУРАТОР
Atacama Orange
Sanguinello Orange
Velocity Blue
Desire Deep Red
Sorrento Yellow
Constellation Blue Black
Icy White
ІНТЕР'ЄР, ЯКИЙ НАДИХАЄ
ПАКЕТ COLD
Додасть тепла в холодний зимовий період, адже опційний пакет Climate включає обігрів лобового скла, підігрів керма та двозонний клімат-контроль
ПАКЕТ BLACK
Елегантне оформлення в темних тонах. Пакет опцій оздоблення Black включає в себе наступні елементи чорного кольору: повітроводи, панель приладів, перемикач двері, обрамлення внутрішніх ручок дверей, спиці керма, накладки перемикачів і оздоблення поручня центральної консолі.
РОЗКІШ
Зробіть інтер'єр яскравіше з пакетом опцій Luxury. У пакет входить освітлення салону преміум-класу, накладки на пороги з підсвічуванням і розширений пакет опцій шкіряного оздоблення.
САЛОН ПРЕМІУМ-КЛАСУ
Крім елементів з пакета опцій Luxury, в пакет Plus входить повний розширений пакет опцій шкіряного оздоблення для додаткового комфорту в салоні.
ОПЦІЇ ТА АКСЕСУАРИ
НАКЛАДКИ НА ДЗЕРКАЛА - ОЗДОБЛЕННЯ З КАРБОНУ КОЛЬОРУ SILVER WEAVE
Накладки на дзеркала з оздобленням з високоякісного карбону кольору Silver Weave чудово підкреслять динамічний вигляд і енергійний характер автомобіля.
РОЗКІШНИЙ КИЛИМОК ДЛЯ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
Розкішний і м'який килимок для багажного відділення кольору Jet Black з логотипом Jaguar. Довгий ворс щільністю 2050 г/м2 і обрамлення з нубуку.
ВІТРОВИЙ ДЕФЛЕКТОР
Вітровий дефлектор, що відрізняється простотою установки і зняття, дозволяє звести до мінімуму протяги і шум в салоні навіть при русі з високою швидкістю. У комплекті з сумкою для зберігання з логотипом Jaguar.
ПОРІВНЯТИ НАШІ АВТОМОБІЛІ
Виберіть до трьох моделей Jaguar та порівняйте їх по всім параметрам.
Завантажити брошуру
Замовте тест-драйв, зв'язавшись з місцевим дилером Jaguar.
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Переглядайте та завантажуйте найактуальніші брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого дилера Jaguar

Додаткове обладнання та його наявність може залежати від комплектації автомобіля (модель та трансмісія) чи потребувати встановлення іншого обладнання. Будь ласка, зверніться до місцевого дилерського центру для додаткової інформації або створіть свій автомобіль на сайті.

Водії повинні безперервно контролювати рух автомобіля.