ІНТЕР’ЄР F-PACE

Салон F-PACE – це поєднання елегантності та спортивного стилю в надсучасному дизайні.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
СИДІННЯ ВОДІЯ

Для F-PACE пропонується широкий вибір ретельно підібраних варіантів шкіряного оздоблення та витончених текстур1. Завдяки використанню першокласних матеріалів, інтер’єр салону F-PACE став одним із найкращих у своєму класі. Ви маєте можливість створити дизайн інтер’єру, що максимально точно відображатиме Ваш індивідуальний стиль.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE
ІНТЕР'ЄР F-PACE SVR

Салон F‑PACE SVR зі спортивними сидіннями забезпечує однаково високий рівень комфорту як водію, так і пасажирам.

ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР'ЄРУ
ПРОДУКТИВНІСТЬ

Для F-PACE SVR доступні сидіння Performance, оздоблені перфорованою шкірою Windsor кольору Light Oyster/Ebony з ромбоподібним тисненням.

РОЗКІШ

Сидіння з перфорованої шкіри Windsor кольору Siena Tan

СПОРТ

Спортивні сидіння із зернистої шкіри кольору Ebony/Pimento

ВЕРСІЇ
НОВИЙ F-PACE 300 SPORT
НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

Жовта контрастна стрічка проходить по всьому інтер'єру F-PACE 300 SPORT's, поєднуючись з алюмінієвими підкермовими перемикачами передач та створюючи перехід розкішних кольорів у спортивну сутність. Брендовані підголівники та логотип 300 SPORT на кермі демонструють індивідуальність автомобілю.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG
НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

Сміливий інтер'єр R-SPORT оформлений натуральною шкірою та доповнений декоративними накладками Meshed Aluminium та металевими накладками на пороги з логотипом F-PACE Chequered Flag. Обирайте між двома вражаючими комбінаціями кольорів: Ebony та Pimento, або Ebony з контрастною стрічкою Light Oyster.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

Велика кількість додаткових опцій і гнучкий простір салону допоможуть вам персоналізувати F-PACE та додати ще більше унікальності та неповторності.

ДЕКОРАТИВНЕ ПІДСВІЧУВАННЯ САЛОНУ
Надайте персональних рис салону Вашого автомобіля, обравши опціональне регульоване декоративне підсвічування салону,3 покликане створити багатий візуальний ефект та привітну, розслаблену атмосферу для пасажирів. Система підсвічування виділяє витончені деталі інтер’єру м’якими променями світла одного із десяти варіантів кольорової гами. Оберіть декоративне підсвічування салону F-PACE, що відповідає Вашому настрою в будь-який момент.
ЗАДНІ СИДІННЯ
Для задніх пасажирів простір для ніг та колін становить 945 мм та 65 мм відповідно. У другому ряді достатньо місця для комфортного сидіння трьох дорослих, окрім того, задні сидіння обладнано функцією електрорегулювання нахилу спинки4, завдяки якій ідеальна конфігурація досягається одним натисненням кнопки.

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.
ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ
yt:_BepWtrvQK8
ПАНОРАМНИЙ ДАХ
Оберіть один із наших варіантів скляних панорамних дахів5, Фіксований або Розсувний, що наповнять салон Вашого F-PACE природним світлом та подарують відчуття простору. Якщо Ви забажаєте створити більш усамітнену атмосферу, а також щоб уникнути перегрівання під сліпучими сонячними променями, до комплекту кожного панорамного даху входить завіса з електроприводом.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE

1Доступно тільки для F‑PACE R-Sport and F‑PACE S.
2Доступно тільки для F‑PACE SVR.
3Наявність обладнання залежить від ринку.
4Опційна характеристика. Не доступно для F‑PACE SVR.
5Наявність скляного панорамного даху залежить від ринку та від конкретної моделі.