ВБУДОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ F-PACE

Передові технології F-PACE включають цілий ряд систем, що покликані максимально полегшити керування Вашим автомобілем та вбережуть пасажирів від небезпек.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
ТЕХНОЛОГІЇ INCONTROL
TOUCH PRO
ДОСТУПНИЙ ЯК ОНОВЛЕННЯ Апаратне та програмне забезпечення нового покоління Touch Pro пропонує найсучасніші можливості зв'язку та розваг.

- 10,2" сенсорний дисплей з мультисенсорним керуванням та налаштовуваним екраном швидкого доступу
- Цифрова віртуальна панель приладів з дисплеєм 12.3" TFT та повноекранними географічними картами 3D
- Navigation Pro
- Аудіосистема Meridian™ (380 Вт)1
- Радіо AM/FM, Bluetooth® та 2 x USB-з'єднання
- 10 ГБ внутрішньої пам'яті
- Привод CD/DVD
ФУНКЦІЯ ПОДВІЙНОГО ЗОБРАЖЕННЯ
Опційна тільки на Touch Pro, функція подвійного зображення2 дозволяє передньому пасажирові й водієві переглядати різний медіа-контент на одному 10,2-дюймовому сенсорному екрані. Наприклад, передній пасажир може дивитися фільм (слухаючи звук за допомогою бездротових навушників) у той час як у сусідньому вікні дисплея водій оглядатиме навігацію.
ДОДАТКОВІ ТЕХНОЛОГІЇ INCONTROL
СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ І АДАПТИВНИЙ ОБМЕЖУВАЧ ШВИДКОСТІ
Система розпізнавання дорожніх знаків інформує вас про знаки обмеження швидкості й заборони обгону, відображаючи відповідну інформацію на приладовій панелі, в полі вашого зору. Адаптивний обмежувач швидкості використовує дані системи розпізнавання дорожніх знаків і за допомогою круїз-контролю підтримує швидкість автомобіля з урахуванням обмежень.
yt:1FhPoWvXtAE
ІНФОРМАЦІЯ
ПРОЕКЦІЙНИЙ ДИСПЛЕЙ (HUD)
Проекційний дисплей (HUD)8 із лазерною технологією (опція) виводить важливу інформацію прямо на лобове скло. Дані системи розпізнавання дорожніх знаків, швидкості автомобіля, повідомлення системи навігації та круїз-контролю (якщо доступно) чітко розрізняються навіть під прямим сонячним промінням. Дисплей HUD покликаний скоротити час, який Ви витрачаєте на пошук інформації на панелі приладів.
АУДІОСИСТЕМА MERIDIAN<sup>TM</sup>
Оживлюйте Вашу музику за допомогою низки аудіо систем9, включаючи 380W аудіо систему Meridian™ з 11 динаміками або 825W систему об'ємного звучання Meridian™ з 17 динаміками. Усі системи гарантують, що кожен буде насолоджуватися багатим, охоплюючим відчуттям.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE

1Доступність функцій та опцій системи InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність і повні умови для вашої країни уточнюйте у місцевого дилера Jaguar. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень й інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій. Покриття мобільної мережі не гарантується повсюдно. Додатки InControl та Remote потрібно завантажити з Apple/Play Store. Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.
2Доступність функцій та опцій системи InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність і повні умови для вашої країни уточнюйте у місцевого дилера Jaguar.
3Для використання необхідна наявність CD/DVD-програвача і аудіосистеми MeridianTM Sound System/MeridianTM Surround Sound System.
4Система Jaguar Optimised Assistance включає послуги, що потребують підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar.
5Пакет опцій Connect Pro вимагає наявності навігаційної системи Pro. Разом з навігаційною системою Pro необхідно вибрати всі інші компоненти пакета опцій Connect Pro. Отримати додаткову інформацію можна у офіційного дилера Jaguar. Для забезпечення доступу до мережі Інтернет та функціональності точки Wi-Fi необхідна карта micro SIM з відповідним тарифом. 
6Наявність і доступність залежать від країни продажу. Доступно тільки в складі навігаційної системи Pro. 
7Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем. 
8При наявності вітрового скла з УФ-фільтром. 
9В якості опції