ЕКСТЕР’ЄР F-PACE

Потужний, динамічний вигляд та спортивний характер нового F-PACE привертають до нього захоплені погляди. F-PACE, дизайн якого натхненний моделлю Jaguar F-TYPE, - це потужний кросовер, що містить у собі дух спорткару.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar
ДИНАМІЧНИЙ ДИЗАЙН

F-PACE – найновіша модель у лінійці бездоганних та інтригуючих автомобілів. Динамічні пропорції моделі відрізняються вдосконаленою аеродинамікою та забезпечують посилену потужність. Рішучий зовнішній вигляд автомобіля підкреслюється ефектною обтічною формою та похилою лінією даху.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE
ЕКСТЕР’ЄР JAGUAR F-PACE SVR

Спеціальний дизайн таких елементів, як новий передній бампер та спойлери збільшеної ширини, забезпечують автомобілю F-PACE SVR надзвичайні аеродинамічні характеристики та притискну силу, що в свою чергу дозволяє цьому позашляховику розганятися до 283 км/год та виглядати при цьому вишукано.

ПОКРАЩЕНА АЕРОДИНАМІКА

Унікальний дизайн екстер’єру Jaguar F-PACE SVR забезпечує чудову аеродинаміку, адже потоки повітря оптимально розподіляються над автомобілем, під днищем та вздовж бортів. Це зменшує підйомну силу, покращує зчеплення коліс з поверхнею і водночас сприяє більш ефективному охолодженню двигуна та гальмівних механізмів. В результаті ви отримуєте надзвичайну керованість, підвищену стійкість на поворотах та стабільність при русі на високих швидкостях.

ВДОСКОНАЛЕНА АЕРОДИНАМІКА

Аеродинамічні характеристики нового F-PACE передусім визначаються дизайном його кузова з вражаючим коефіцієнтом аеродинамічного опору Cd лише 0,341 Обтічність F-PACE просто вражає. Вдосконалена аеродинаміка дозволяє обмежити витрату пального та знизити обсяг викидів CO2 та шум зустрічного потоку повітря, а також забезпечує стабільність при високих швидкостях, що, у свою чергу, збільшує впевненість під час керування автомобілем.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ
ВИГЛЯД СПЕРЕДУ
АДАПТИВНІ СВІТЛОДІОДНІ ГОЛОВНІ ФАРИ

Адаптивні світлодіодні головні фари моделі F-PACE2, з ходовими вогнями у характерному стилі ‘J’ Blade від Jaguar, забезпечують інтенсивність світла, близьку до показників денного світла, що допоможе Вашим очам легше розрізняти предмети та знизить їх втому.

ВИГЛЯД ЗБОКУ
ДИНАМІЧНІ ПРОПОРЦІЇ

F-PACE має динамічний вигляд із будь-якого боку. Його «м’язистий» передній бампер зі стильною решіткою радіатора та різкими вигинами нагадують спортивну елегантність моделі F-TYPE.

ВИГЛЯД ЗЗАДУ
ВИРАЗНА ХВОСТОВА ЧАСТИНА

Виразна хвостова частина підкреслює спортивний характер F-PACE, навіяний стилем F-TYPE, створюючи гарне тло для інтенсивних світлодіодних задніх ліхтарів F-PACE.

ВЕРСІЇ
НОВИЙ F-PACE 300 SPORT
НОВИЙ F-PACE 300 SPORT

Унікальні логотипи та ексклюзивне оформлення екстер'єру в кольорі Dark Satin Grey підкреслюють динамічний норов F-PACE 300 SPORT. Вражаючий інтер'єр автомобіля, сповнений індивідуальності, дозволяє насолоджуватися кожною поїздкою

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG
НОВИЙ F-PACE CHEQUERED FLAG

На створення F-PACE Chequered Flag надихнула спадщина гоночних автомобілів, яка втілилась у потужному зовнішньому вигляді, оригінальних логотипах та можливості обрати один з наших найбільш продаваних автомобілів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ДИСКИ JAGUAR
КОЛІСНІ ДИСКИ F-PACE SVR
Виберіть 21-дюймові ковані легкосплавні колісні диски з оздобленням Diamond Turned або опціональні 22-дюймові ковані легкосплавні колісні диски з оздобленням Diamond Turned чи Gloss Black. Широкі 295-міліметрові задні шини, які ще сильніше підкреслюють спортивний характер F-PACE SVR, є ідеальним варіантом для кращого зчеплення і стійкості на поворотах.

На зображенні: опціональні 22-дюймові колісні диски Style 5081 з 5 здвоєними спицями й оздобленням Diamond Turned.
СПОРТИВНІ ДИСКИ
Модель F-PACE представлена з широким вибором легких, обтічних легкосплавних дисків, діаметром від 18” до 22”, що чудово доповнюють динамічний стиль Вашого F-PACE. Обирайте диски за допомогою нашого конфігуратора.

На зображенні: опціональні 20-дюймові колісні диски Style 5035 з 5 спицями глянцево-сірого кольору й оздобленням Diamond Turned.

F-PACE – це потужний SUV із максимальними показниками практичності та економічності, керувати яким – одне задоволення. Створіть Ваш ідеальний F-PACE за допомогою нашого конфігуратора.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE

1Залежить від типу двигуна.
2Наявність обладнання залежить від комплектації та ринку. Залежно від обраної моделі, доступні також ксенонові або галогенові фари.