АКСЕСУАРИ JAGUAR GEAR

Персоналізуйте Ваш F-PACE. Обирайте варіанти з нашого широкого ряду практичних та стильних аксесуарів.

ДИВИТИСЯ ФІЛЬМ

Показані у відеоролику автомобілі можуть не повною мірою відображати останні оновлення та вдосконалення. Будь ласка, зверніться до регіонального дилера Jaguar для уточнення цієї інформації.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

Аксесуари Jaguar Gear дозволять персоналізувати F-PACE з урахуванням ваших уподобань, потреб та інтересів. Наші найбільш популярні аксесуари об'єднані у чотири категорії, як показано нижче. Створіть свій власний F-PACE та перегляньте наш онлайн-каталог аксесуарів.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE
АКСЕСУАРИ F-PACE
ВИБЕРІТЬ АКСЕСУАРИ JAGUAR GEAR

Додайте вашому F-PACE індивідуальності. Виберіть аксесуари відповідно до вашого стилю життя.

ЕКСТЕР’ЄР
ІНТЕР’ЄР
ТУРИЗМ
ФУНКЦІЇ Й ТЕХНОЛОГІЇ
ФІКСОВАНІ СХІДЦІ
Допомагають сідати та виходити з автомобіля. Яскрава обробка краю з нержавіючої сталі, логотип Jaguar та гумове покриття сходинки доповнюють зовнішній стиль F-PACE.
ЯСКРАВІ БІЧНІ ТРУБИ
Бічні труби з полірованої нержавіючої сталі підкреслюють зовнішній стиль автомобіля. Встановлення бічних труб може вплинути на позашляхові можливості транспортного засобу.
СКЛАДНІ СХОДИ
Зручні та практичні. Бічні сходинки можуть складатися, тим самим полегшуючи вхід та вихід з автомобіля. При відчиненні дверей активуються автоматично.
ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ НАКЛАДКИ НА ПОРОГИ
Вишуканий стиль. Нержавіюча сталь, ілюміновані накладки на пороги дверей водія та пасажира. Зробіть їх унікальними за допомогою монохромної графіки.
ОБРОБКА БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
Покращує вигляд багажного відділення та захищає задні краї при завантаженні та розвантаженні багажнику. Нержавіюча сталь з матовою, яскравою обробкою. Виконана з нержавіючої сталі з матовою яскравою обробкою.
НАБІР РОЗКІШНИХ КИЛИМКОВ
Розкішний м'який килимок для багажнику в кольорі Ebony з логотипом Jaguar. Щільний ворс преміум-класу з нубуком по краях та контрастною стрічкою Dove.
ПАКЕТ ОПЦІЙ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН PET CARE AND ACCESS PACK
Забезпечує все необхідне для комфортного транспортування чотирилапих друзів вашої родини. Ваші домашні тварини будуть подорожувати стильно.1
КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛОСИПЕДУ НА ДАХУ
Кріплення для перевезення велосипеду легко встановлюється на даху, надійно замикається та дозволяє перевозити один велосипед (20 кг макс.) на одному тримачі. Можливо встановити 3 тримачі за раз.
БАГАЖНИЙ БОКС НА ДАХУ
Місткий бокс на 410 літрів надійно замикається та має розміри 175 x 82 x 45 см. Потребує встановлення поперечних рейок.
ПРИСТРІЙ ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛОСИПЕДА З КРІПЛЕННЯМ НА ВИЛКУ
Встановлюється легко та безпечно. Ідеально підійде для перевезення легких велосипедів (17 кг макс) та колес для змагань. Можливо встановити максимум 3 тримачі.
ТРИМАЧ ДЛЯ ЛИЖ/СНОУБОРДА
Багатофункціональна система на спинках сидінь другого ряду. Кріплення, які продаються окремо, можуть використовуватися для зберігання планшетів, сумок, сорочок або куртки. Їх можна легко зняти, коли вони не потрібні. Основа також легко знімається.
НАБІР АКСЕСУАРІВ CLICK AND GO
Click and Go - це додаткова багатофункціональна система на спинках передніх сидінь для пасажирів другого ряду. Всі додаткові пристосування для фіксації портативних пристроїв та зручного перевезення сумок, сорочок чи піджаків продаються окремо. Базу можна легко зняти, якщо в ній немає потреби.

Ви можете вибрати модель F-PACE і додати опції та аксесуари, які вам подобаються, під час створення свого автомобіля F-PACE. А якщо ви хочете вийти за межі наших чотирьох пакетів і ще більше персоналізувати свій F-PACE, ми пропонуємо переглянути наш повний онлайн-каталог.

СТВОРИТИ СВІЙ F-PACE
АКСЕСУАРИ F-PACE
Порівняйте моделі
Додайте аж до трьох моделей до порівняння
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

1Аксесуари з комплекту для комфортного перевезення домашніх тварин можна придбати окремо.