ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА <br> E-PACE

Куди б вам не було потрібно їхати, все, що вам потрібно, E-PACE призначений для того, щоб перевезти Вас і Ваших пасажирів легко, комфортно і, найголовніше, безпечно.

Задля оптимальної безпеки, E-PACE був розроблений, щоб включити набір характеристик не тільки для захисту вас і ваших пасажирів, але й для активної допомоги у запобіганні нещасним випадкам. Набагато більше, ніж сума їх частин, системи допомоги водіям E-PACE працюють разом, щоб зробити водіння легшим та безпечнішим.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ
БРАСЛЕТ ACTIVITY KEY
За допомогою опціонального браслету Activity Key, Ви можете насолоджуватися улюбленою діяльністю та безпечно тримати ключ від автомобіля в автомобілі. Для додаткової зручності можна вдягнути браслет Activity Key на зап'ястя. Браслет є надійним і повністю водонепроникний, що дозволяє брати участь у низці заходів. Просто торкніться своїм браслетом Activity Key до задньої панелі, щоб заблокувати або розблокувати автомобіль, деактивувати або відновити брелок штатної сигналізації.
БЕЗКОНТАКТНЕ ВІДКРИВАННЯ ДВЕРЕЙ БАГАЖНИКА<sup>1</sup>
Безконтактне відкривання дверей багажника дає водієві можливість керувати дверима багажника, не потребуючи фізичного торкання ні автомобіля, ні кнопок. Обережно поставте свою ногу під однією зі сторін ззаду автомобіля і відкривайте або закривайте двері багажника.
ВІЗЬМІТЬ З СОБОЮ ДОДОМУ
Великі предмети легко можна розмістити завдяки максимальній ширині багажника до 1,3 метра, що робить завантаження дитячого візочка у E-PACE в горизонтальному положенні зовсім легким. Завдяки завантаженню до 441 літрів, ви можете легко помістити два вантажі середнього розміру та три чемодани ручної поклажі.
ФУНКЦІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ
СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Якщо виявлено потенційно аварійну ситуацію попереду, E-PACE дає звукове попередження. А після цього - візуальні попередження. Якщо водій не реагує на попередження, система застосує гальма з метою пом’якшення наслідків можливого зіткнення. Ця система також включає розпізнання пішоходів.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ПОЛОЖЕННЯ АВТОМОБІЛЯ ЩОДО ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ
Відчуває, коли ваш транспортний засіб мимоволі дрейфує з Вашої смуги та м'яко спрямовує Вас назад.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ВТОМИ ВОДІЯ
Система визначає, коли ви почуваєтеся втомленим та надає попередження про потребу у відпочинку.
КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ З АВТОМАТИЧНИМ ОБМЕЖУВАЧЕМ ШВИДКОСТІ
Круїз контроль дозволяє підтримувати поточну швидкість автомобіля без необхідності постійного використання педалі акселератора - це допомагає знизити втому. Функція обмеження швидкості дозволяє заздалегідь встановити максимальну задану швидкість, яку транспортний засіб не перевищуватиме.
СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ПЕРЕДНІМ ТА ЗАДНІМ ХОДОМ
Робить маневрування легшим і безпечнішим - датчики в передньому і задньому бамперах спрацьовують, коли ви обираєте режим руху Reverse. Коли ви паркуєтесь, сенсорний дисплей і зворотній аудіо зв'язок повідомить про те, наскільки близько ви до перешкод.
СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ 360°<sup>2</sup>
Забезпечує зовнішній огляд на 360° за допомогою сенсорного екрана, допомагає при різних маневрах від паркування вздовж бордюру, щоб отримати допомогу при заїзді та виїзді з важкодоступних місць і перехресть.
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН
Система моніторингу сліпих зон допомагає запобігти зіткненню. Якщо ваш автомобіль виявить інший транспортний засіб у своїй сліпій зоні під час зміни смуги руху, у відповідному дзеркалі загориться попереджувальний світловий сигнал. Система попередить вас за допомогою вібрацій керма, які будуть спонукати вас спрямувати ваш автомобіль у протилежний бік від автомобіля, що наближається.
МАТРИЧНІ СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Опціональні матричні світлодіодні фари забезпечують інтелектуальну систему перемикання фар дальнього світла (IHBA) та адаптивне переднє освітлення (AFL). Розщеплюючи головний промінь на непомітні вертикальні смуги, IHBA максимально збільшує ділянку освітлення навколо зустрічного руху для остаточної видимості, створюючи перед транспортними засобами попереду тінь, щоб запобігти осліплюванню та задля оптимальної безпеки. Анімовані індикатори напрямку допомагають зменшити час, необхідний для інших користувачів на дорозі, щоб розпізнати напрямок руху.

ПАКЕТИ ОПЦІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ
АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ (ACC)
Тримає ваш автомобіль на безпечній відстані від інших учасників руху попереду. Якщо автомобіль попереду повністю зупинився, ваш автомобіль зупиниться. Після того, як трафік починає рух, просто натисніть на педаль акселератора і адаптивний круїз-контроль відновить швидкість, рухаючись услід за автомобілем попереду.
СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН
Якщо ваш автомобіль виявить інший транспортний засіб в мертвій зоні, коли ви починаєте змінювати смуги руху, ця система забезпечує чітко розрахований крутний момент - направляючи ваш автомобіль на безпечну відстані від наближається транспортного засобу.
ВИСОКОШВИДКІСНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ
Високошвидкісна система екстреного гальмування зменшить пошкодження автоматично застосовуючи гальма, у разі якщо зіткнення неможливо уникнути.
ПРИСТРІЙ ВІДСТЕЖЕННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ ПОЗАДУ АВТОМОБІЛЯ
Попереджає вас про транспортні засоби, пішоходів або інші небезпеки, що наближаються з будь-якої сторони вашого автомобіля. Система попередить вас, як аудіо, так і візуальними попередженнями, навіть коли огляд обмежений.
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ
Робить простішим паралельне та перпендикулярне паркування, скеровуючи ваш автомобіль до місця паркування або з нього. Графічні та звукові повідомлення скерують вас під час маневрування. Просто виберіть відповідну передачу та керуйте швидкістю.
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ ПАРКУВАННІ ІЗ ОГЛЯДОМ НА 360°
Датчики, розташовані довкола автомобіля, автоматично спрацьовують, коли обрано режим руху Reverse. Система також може бути активована вручну. Коли ви паркуєтесь, сенсорний дисплей і зворотній аудіо зв'язок повідомить про те, наскільки близько ви до перешкод.

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE

1Включено до пакетів специфікації SE та HSE. Доступно лише у разі встановлення опційної системи безключового доступу Keyless Entry.
2Доступне лише у разі встановлення додаткових автоматично затемнюваних бокових дзеркал заднього огляду з електроприводом
3Залежить від країни продажу.
4Входить до пакету опцій для HSE або як окрема опція. Доступно тільки при наявності опційних бічних дзеркал з електроприводом та автозатемненням. Тільки при наявності автоматичної трансмісії.
5Доступно в складі пакетів опцій для SE та HSE або як окрема опція.

Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar