ІНТЕР'ЄР E-PACE

Сучасний, стильний і красиво оформлений – інтер’єр E-PACE - це яскраво виражений Jaguar та провідне у своєму класі завантаження інтер’єру.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

В E-PACE кожен компонент був ретельно розроблений, щоб доставити вишуканий, тактильний досвід. Кабіна обгортається навколо водія, а ручка передач SportShift лежить у руці. Стильне необмежене нічим дзеркало заднього огляду має безкаркасну конструкцію.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
E‑PACE
E‑PACE R-DYNAMIC
ВЕРСІЇ
НОВИЙ E-PACE В КОМПЛЕКТАЦІЇ CHEQUERED FLAG

Виняткові матеріали та привабливі акценти роблять автомобіль E‑PACE Chequered Flag дійсно бажаним. Орієнтований на зручність водія інтер'єр має оздоблення зернистою шкірою кольору Ebony з контрастним швом кольору Flame Red.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ
НАЛАШТУЙТЕ СВОЄ ЖИТТЯ У САЛОНІ
Внутрішнє відділення E-PACE є одним з кращих в своєму класі. Глибока центральна консоль зі знімними підсклянниками підходить для невеликих планшетів або чотирьох 75 мл пляшок, які зберігають в горизонтальному положенні. Просторий бардачок відмінно підходить для всіх необхідних предметів, які ви хочете зберегти під рукою - як знімні підсклянники центральної консолі. Обидва відділення для зберігання речей на передніх та задніх дверях були побудовані для зберігання низки предметів, в тому числі телефонів, банок та 1,5 л пляшки води.
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРАКТИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ
НАЛАШТОВУВАНЕ ВНУТРІШНЄ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ
Додаткове настроюване навколишнє освітлення інтер’єру створює багатий візуальний ефект і привабливу, розслаблюючу атмосферу для всіх пасажирів. Система висвітлює унікальні деталі дизайну з м'якими басейнами світла з вибором десяти різних кольорів.
ДЕТАЛІ ВИРІШУЮТЬ УСЕ
Це маленькі деталі дизайну, що віднаходять для E-PACE його унікальний характер, такі як ексклюзивний Jaguar і кубічна конструкція, схована в кутку переднього вітрового скла. Також витончений напис Jaguar у речовому ящику та під центральною консоллю.
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ
Обирайте з набору преміум-матеріалів і текстур, а також із палітри приголомшливих кольорових комбінацій. Ви можете створити E-PACE, який вам сподобається.

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE