ТЕХНОЛОГІЇ АВТОМОБІЛЯ

Забезпечуючи велику кількість інформації та розваг, система InControl - це набір сучасних технологій, що зв'язують вас і ваш E-PACE з усім світом.

Система InControl має інтуїтивні та сучасні інтегровані технології, які гарантують, що кожен може взяти все по максимуму від своєї подорожі. 10-дюймовий сенсорний екран в центрі центральної консолі підтримує перетягання елементів та зведення-розведення пальців, а також забезпечує багатий вибір аудіовізуальних розваг.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
СИСТЕМА TOUCH PRO

Щоб збагатити автомобільний досвід, система Touch Pro пропонує до 4 налаштовуваних головних екранів та швидкий час відгуку, а також голосовий контроль. Інтерактивна бічна панель дозволяє вибирати собі одну з панелей, тож для навігації можна використовувати площу головного екрана, а бічна панель - запропонує керування телефонами. Просто проведіть вверх та вниз, щоб переключитися між кількома панелями.

ПАКЕТИ З СИСТЕМОЮ INCONTROL
СИСТЕМА CLICK AND GO
Завдяки додатковій багатофункціональній базі пасажири другого ряду мають змогу зафіксувати свої планшети для зручного користування під час поїздки. Механізм фіксації надзвичайно простий, тож пасажири не будуть нудьгувати, а пристрої завжди будуть заряджені завдяки додатковому роз'єму USB.
ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА
ЛАЗЕРНА ІНДИКАЦІЯ НА вітровому СКЛІ
Опціональна лазерна індикація на вітровому склі (HUD) представляє основні дані автомобіля на вітровому склі. Він має кришталево чисту повнокольорову графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє водію легко переглядати всі вхідні дані та інформацію.
ІНТЕРАКТИВНИЙ ВОДІЙСЬКІЙ ДИСПЛЕЙ<sup>5</sup>
Забезпечуючи, щоб ви завжди були в доброму гуморі, поінформованими та на зв'язку з усім світом, E-PACE має для водія опційний 12,3-дюймовий інтерактивний дисплей високої чіткості. Система може отримувати та відображати інформацію про водіння, розваги та активні дані безпеки, включаючи навігацію, телефон та медіа.
ЗВУКОВА СИСТЕМА MERIDIAN<sup>TM</sup><sup>6</sup>
Подаруйте своїй музиці життя з двома звуковими системами від британських аудіомайстрів Meridian.TM.Неперевершена звукова система Meridian Surround Sound System із технологією TrifieldTM забезпечує всю повноту та ясність живого виконання завдяки 15 колонкам.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ АУДІО ВІД MERIDIAN

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE

2Доступно тільки при наявності системи Connect Pro Pack.
3Remote включає послуги, що потребують підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar.
4Система Secure Tracker - це послуга, що потребує підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar.
5Стандартне обладнання для HSE Specifications Pack.
6Аудіосистема Meridian Sound System 380Вт - стандартне обладнання для SE та HSE Specification Packs.

Meridian є зареєстрованим товарним знаком компанії Meridian Audio Ltd. Trifield і пристрій “three fields” є зареєстрованими товарними знаками компанії Trifield Productions Ltd.

Система InControl включає послуги, що потребують підписки. Після закінчення терміну дії підписку можна продовжити. Для цього зверніться до вашого дилера Jaguar. Доступність функцій та опцій системи InControl залежить від ринку. Інформацію про наявність і повні умови для вашої країни уточнюйте у місцевого дилера Jaguar. Надана на цій сторінці інформація про технології InControl та її зовнішній вигляд, включаючи оформлення екрана і послідовності дій, може бути змінена в залежності від версії програмного забезпечення, оновлень й інших системних/візуальних налаштувань, пов'язаних з вибором різних опцій. Покриття мобільної мережі не гарантується повсюдно. Додатки InControl та Remote потрібно завантажити з Apple/Play Store. Використовуйте встановлені в автомобілі системи, дотримуючись правил безпеки. Водій зобов'язаний безперервно зберігати повний контроль над автомобілем.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar