ЕКСТЕР’ЄР E-PACE

Дизайн Jaguar E PACE підкреслює його спортивний характер, з його виразною решіткою радіатора обрамленою світлодіодним фарами ‘J’ blade.

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar

Вигнута в профілі лінія даху E-PACE поєднується зі спойлером, який сидить над крутим заднім склом. Опційні 21-дюймові легкосплавні диски додатково підкреслюють спортивний характер E-PACE. Ззаду, повністю світлодіодні задні вогні забезпечують дійсно особливий у нічний час підпис.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
E-PACE
E-PACE R-DYNAMIC
ВЕРСІЇ
НОВИЙ E-PACE В КОМПЛЕКТАЦІЇ CHEQUERED FLAG

Свіжий погляд. E‑PACE Chequered Flag поєднує в собі дизайн кузова R-Dynamic, 19-дюймові колісні диски з оздобленням Satin Dark Grey і пакет опцій екстер'єру Black - все це чудово підкреслює спортивний характер E-PACE. Доповнює образ унікальний бейдж Chequered Flag на бічних вентиляційних решітках.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ВІДМІННІ ОСОБЛИВОСТІ
ПАНОРАМНИЙ ДАХ
Виберіть наш опційний фіксований панорамний скляний дах, щоб затопити інтер’єр вашого E-PACE світлом і підвищити відчуття легкості і простору. Привносячи довколишній простір у салон, він відкриває чудові види на небо.
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ
Для вражаючої присутності на дорозі E-PACE оснащений всебічним зовнішнім світлодіодним освітленням. Світлодіодні ліхтарі призначені служити протягом всього життя транспортного засобу та є більш економічними, оскільки вони використовують менше енергії. Опційні матричні світлодіодні фари доступні з анімованими індикаторами напрямку, що зменшує час, необхідний для інших користувачів на дорозі, щоб розпізнати напрямок руху.
21-ДЮЙМОВІ КОЛЕСА
Для покращення спортивного характеру E-PACE доступні різні варіанти коліс. Виберіть із широкого вибору сучасних та динамічних конструкцій у діапазоні розмірів до 21 дюйма.

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE

*Доступно тільки при наявності опціональної системи адаптивного управління підвіскою Adaptive Dynamics.