ХАРАКТЕРИСТИКИ ВОДІННЯ E-PACE

Завдяки підвищеній динаміці руху та вишуканості, кожна подорож E-PACE є задоволенням.

Збалансований і чуйний на поворотах, E-PACE реагує швидко і точно на ваші команди водіння.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
ТЕХНОЛОГІЇ КЕРУВАННЯ
ПЛАВНІСТЬ ХОДУ ТА КЕРОВАНІСТЬ JAGUAR
Шасі E-PACE було розроблено, щоб забезпечити оперативну та вишукану динаміку на дорозі. Компоненти алюмінієвого шасі використовуються для поліпшення роботи підвіски за рахунок збільшення жорсткості. Для збільшення комфорту їзди E-PACE має повністю незалежну систему підвіски з багаторядчастою конструкцією задньої підвіски.
ПОВНИЙ ПРИВІД
Для продуктивності в широкому діапазоні умов, система повного приводу (AWD) інтелектуально контролює розподіл крутного моменту між передніми та задніми осями. Дисковий крутний момент збалансований на обох осях, щоб повністю використовувати наявну тягу з усіх чотирьох шин.
ТЕХНОЛОГІЯ АCTIVE DRIVELINE<sup>1</sup>
Задля підвищеної спритності, технологія Active Driveline оптимізує тягові характеристики та забезпечує характеристики керованості заднього колеса. Система дозволяє до 100 відсотків крутного моменту заднього моста розподіляти на будь-яке заднє колесо відповідно до наявної передачи.
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТЯГОВОГО ЗУСИЛЛЯ НА ВСІХ ДОРОЖНІХ ПОВЕРХНЯХ<sup>2</sup>
Вся система контролю тягового зусилля на всіх дорожніх поверхнях (ASPC) додає впевненості у слизьких умовах. Це низькошвидкісний круїз-контроль, який допомагає E-PACE справлятися з низьким зчепленням, незалежно від погоди, що дозволяє сконцентруватися на керуванні.
ДВИГУН ТА ТРАНСМІСІЇ

Від задоволення від потужного та простого водіння до економії палива та вишуканості, існує цілий ряд двигунів Ingenium, доступних для Jaguar E-PACE. Переконуючи, що ви завжди маєте оптимальну передачу, максимально використовуючи ефективність палива та прискорення, 9-ступінчаста автоматична трансмісія E-PACE є чуйною і плавною. Для ще більшого залучення водія та підвищення економії палива виберіть 6-ступінчасту механічну коробку передач.

РОДИНА INGENIUM

Наші виготовлені повністю з алюмінію двигуни Ingenium з низьким тертям мають жорсткі блоки циліндрів та подвійні балансирні вали, що забезпечує низький рівень вібрації, для плавної повсякденної роботи. Всі двигуни оснащені технологією Stop/Start та розумною регенеративною зарядкою - збирають кінетичну енергію під час гальмування, щоб зарядити акумулятор - для максимальної економії, особливо під час руху містом.

*Залежить від країни продажу.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН INGENIUM

В бензинових двигунах E-PACE Ingenium застосовуються новітні інновації, такі як система зміни підняття впускного клапану безперервної дії, щоб покращити кожний аспект експлуатаційних характеристик, досягти економії палива та знизити викиди CO2.

ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН INGENIUM

Для плавного повсякденного виконання, алюмінієві дизельні двигуни Ingenium E-PACE з низьким тертям оснащені передовою технологією турбокомпресора, що забезпечує високий крутний момент протягом всього діапазону обертів, а також швидкість реакції, яка є однорідною, прогресивною і зменшує запізнювання.

Новий дизель, бензин чи електро?

Рухаєтесь ви в щільному міському потоці чи долаєте значні відстані на автомагістралях, прийміть зважене рішення щодо свого наступного автомобіля, відповівши на 5 простих питань.

ЯКИЙ АВТОМОБІЛЬ ПІДХОДИТЬ ВАМ НАЙКРАЩЕ?
ДИНАМІКА ВОДІННЯ
НАЛАШТОВУВАНІ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ<sup>3</sup>
Щоб покращити або вишуканість і комфорт, або продуктивність автомобіля, опціональна функція налаштовуваних динамічних характеристик Configurable Dynamics дозволяє персоналізувати E-PACE розподіл крутного моменту коробкою передач, точки перемикання передач коробки передач, настройки кермування та підвіски, щоб відповідати вашим потребам у водінні.
СИСТЕМА АДАПТИВНОЇ ДИНАМІКИ<sup>4</sup>
Система Adaptive Dynamics забезпечує як точні динаміку, так і догідливу плавність ходу, контролюючи положення колеса та рух кузова. Електронні амортизатори регулюються, щоб оптимізувати настройки підвіски та забезпечити оптимальний баланс між комфортом, вишуканістю та швидкістю.
СИСТЕМА JAGUAR DRIVE CONTROL
Для зручного керування автомобілем, система Jaguar Drive Control дозволяє обрати нормальний, екологічний, динамічний або зимовий режим - кожен з них тонко змінює кермування та розподіл крутного моменту коробкою передач.
МЕХАНІЧНІ АБО АВТОМАТИЧНІ ТРАНСМІСІЇ
9-ступінчаста автоматична трансмісія E-PACE є дуже чуттєвою, плавною і ефективною - забезпечує швидке переміщення для легкого прискорення. Для ще більшого залучення водія та підвищення економії палива, легка, надзвичайно розвинена 6-швидкісна механічна коробка передач забезпечує витончені, короткі перемикання.

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE

1Доступно тільки на автомобілях з двигунами D240 і P300.
2Тільки з автоматичною трансмісією.
3Недоступно на автомобілях з двигуном D150 чи механічною трансмісією.
4Недоступно на автомобілях з двигуном D150, механічною трансмісією або з 17-дюймовими легкосплавними колісними дисками

Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar