ОПЦІЇ ТА ОНЛАЙН-КАТАЛОГ JAGUAR GEAR E-PACE

З унікальною колекцією опцій від Jaguar і онлайн-каталогом Jaguar Gear, ви можете створити найкращий у світі E-PACE. Ваш.

Чи знайдеться саме ваш E-PACE у каталозі Gear? Від спеціалізованих накопичувачів та преміальних ковролінових ковриків до виготовлених з прецизійною точністю легкосплавних дисків та спортивних аксесуарів для екстер’єру, ви можете обрати з широкого кола варіантів та онлайн-каталогу Jaguar Gear, щоб довершити образ.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ
ПАКЕТ BLACK PACK

Опціональний пакет Вlack Pack додасть елементи драми. Він включає решітку радіатора, бокові вентиляційні отвори та обрамлення вікон у кольорі Gloss Black.

ПАКЕТ COLD CLIMATE

Додаючи тепло взимку, опціональний пакет Cold Climate Pack включає підігрів форсунок омивачів, вітрове скло з підігрівом, кермо з м'якої зернистої шкіри та кермо з підігрівом

ОБЕРІТЬ АКСЕСУАРИ JAGUAR GEAR

Дайте вашому E-PACE особистий дотик. Знайдіть аксесуари, які відповідають вашому стилю життя.

СХІДЦІ З ФІКСОВАНОЮ ВИСОТОЮ
Бокові східці допомагають увійти і вийти з машини і полегшують доступ до даху. Дизайн містить логотип Jaguar та включають яскраву фінішну обробку з нержавіючої сталі та резиновий протектор, щоб доповнити стиль інтер’єру автомобіля.
БІЧНІ ТРУБИ ЗІ СВІТЛОГО МЕТАЛУ
Відполіровані до дзеркального блиску бокові труби з нержавіючої сталі доповнюють зовнішній стиль автомобіля.
БІЧНІ ВЕНТИЛЯЦІЙНІ ОТВОРИ З ВУГЛЕЦЕВОГО ВОЛОКНА
Високоякісні бічні висувні вентиляційні отвори з вуглецевого волокна забезпечують модернізацію стилю автомобіля.
ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ МЕТАЛЕВІ НАКЛАДКИ НА ПОРОГИ З ПІДСВІЧУВАННЯМ
Елегантна стилізована рельєфна табличка з нержавіючої сталі на порогах дверей водія та пасажира. Підсвічується м'яким люмінесцентним синім світлом, коли двері водія або пасажира відчинені. Підкреслені м'яким освітленням кольору Phosphor Blue. Можна обрати монохромний "мотив" при виборі затверджених типів шрифту/написів.
СПОРТИВНІ ПЕДАЛІ
Виготовлений з нержавіючої сталі і гуми, комплект педалей надійно кріпиться поверх існуючих педалей для сучасного, спортивного вигляду.
ТЕКСТИЛЬНІ КИЛИМКИ КЛАСУ LUXURY
Розкішні ворсисті передні килимки 2 050 г/м2 з рельєфним логотипом Jaguar і обшивкою нубуком по краях. Килимки є останнім штрихом розкішного оздоблення інтер'єру.
ПАКЕТ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН PET PACK
Створений, щоб захистити багажний відсік від слідів вологих та брудних лап вашого улюбленця та полегшити їх усування. Включає стьобане захисне покриття для багажного відсіку, перегородку багажного відсіку на всю висоту салону, портативну систему для миття лап та миску-непроливайку. Чудове рішення для власників домашніх тварин, які часто перевозять своїх улюбленців в багажному відсіку.
ПОПЕРЕЧНІ ШТАНГИ БАГАЖИКА (ПОТРЕБУЮТЬ РЕЙЛІНГИ)
Поперечні штанги дозволяють використовувати широкий асортимент аксесуарів, що встановлюються на дах. Закріплюючи на встановлених при зборці рейлінгах, поперечні штанги E-PACE обладнані новим та унікальним механізмом швидкого демонтажу, що дозволяє легко встановлювати або витягати поперечні штанги без застосування інструментів.
ВСТАНОВЛЮВАНИЙ НА ДАХУ КРОНШТЕЙН ДЛЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВЕЛОСИПЕДУ
Легко може бути закріплений, встановлюваний на даху, кронштейн для перевезення велосипеду, що замикається, який на тримачі несе один велосипед. Може бути встановлено не більше трьох тримачів.
ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ СПОРТИВНОГО ІНВЕНТАРЮ НА ДАХУ
Простора ємність у 320 літрів, що замикається, відділення на даху, створена для спортивного інвентарю, має розміри 206 x 84 x 34 см.
НАБІР АКСЕСУАРІВ CLICK AND GO
Це багатофункціональна система, що кріпиться на спинках передніх сидінь. Для зручності пасажирів другого ряду, кут нахилу тримача можна регулювати.
НАБІР CLICK AND HANG
Ця знімна вішалка дозволяє мати сорочки або куртки вільними від складок під час транспортування. Він також включає вбудований гак для використання поза автомобілем.
НАБІР CLICK AND PLAY
Набір Click and Play представляє собою знімний футляр для кріплення планшету, який доступний для різних планшетів, і може бути легко розташованим під різними кутами для зручності у салоні та мультимедійної системи для заднього ряду.
ГАЧОК ДЛЯ СУМОК CLICK AND HOOK
Гачок для сумок Click and Hook входить до серії Click and Go. Цей універсальний гачок дозволяє зручно розмістити такі речі, як сумка чи пакет з продуктами. Для встановлення потребує базу Click and Go.

Перший компактний SUV від Jaguar - унікальне поєднання вражаючого вигляду, спритності та динамічного водіння. Створіть свій ідеальний E-PACE з нашим конфігуратором.

СТВОРИТИ СВІЙ E-PACE
КАТАЛОГ АКСЕСУАРІВ
Створити свій Jaguar
Використовуйте конфігуратор для створення Вашого ідеального Jaguar
Авто у наявності
Ознайомтеся зі списком автомобілів Jaguar, доступних зараз.
Завантажити брошуру
Переглянути та завантажити останні брошури Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar