Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation
 1. РЕПОРТАЖ ІЗ ПЕРЕГОНІВ
  ГОНКОНГ, 09.10.2016

  Команда Panasonic Jaguar Racing чудово дебютувала на автогонках Формули Е, гідно подолавши складну трасу HKT Hong Kong ePrix на вулицях Гонконгу.

  • Наш британський пілот Адам Керролл фінішував на дванадцятій позиції, прорвавшись у ході гонки з сімнадцятого місця, в той час як його партнер по команді, новозеландець Мітч Еванс, ішов десятим, але вибув із змагання.

   Після відміни кваліфікації за суперпоул 22-річний гонщик опинився на п’ятнадцятій позиції. Потужно стартувавши, Еванс зумів відвоювати п’ять позицій на першому ж відрізку дистанції. Команда виявила несправність електрики в його другому автомобілі й вирішила уникнути подальших ушкоджень, що призвело до його виходу з боротьби.

   Мітч прокоментував цю ситуацію так: «На жаль, цього разу я не зміг завершити змагання, але багато чому навчився. Я чудово стартував, відвоював декілька позицій і по ходу заїзду почувався досить упевнено. Автомобіль Jaguar I-TYPE чудово показав себе, і я з нетерпінням чекаю на перегони у Марракеші!»

   Дивіться найзахопливіші моменти першої гонки команди Panasonic Jaguar Racing у Формулі Е, яка пройшла на міській трасі ePrix у Гонконзі.

   В цей час Керролл зумів фінішувати дванадцятим. Він успішно провів другу частину гонки після появи на трасі сейфті-кара і відвідування боксів. Адам гідно провів гонку і показав високу майстерність на трасі, що дозволило йому фінішувати слідом за володарем поула і переможцем першого сезону Нельсоном Піке.

   «Я задоволений результатом. Ми проявили впевненість та показали високу майстерність під час заїзду. Окрім того, ми ефективно контролювали споживання енергії, — прокоментував Керролл. — Я хочу подякувати всій команді Panasonic Jaguar Racing. Кожен з них працював не покладаючи рук, щоб ми опинилися тут і зробили висновки після цього уїк-енду. Все ще попереду».

   В цілому команда задоволена результатами своєї дебютної гонки у Формулі Е і планує зберегти позитивний настрій та успішно виступити в Марракеші в листопаді. Слідкуйте за останніми новинами та оновленнями команди Panasonic Jaguar Racing.