ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE

Відчуйте ні з чим не зрівняне захоплююче відчуття від руху на льоду за кермом останніх моделей Jaguar і Land Rover.

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ ЗАРАЗ
ВИКЛИКИ ЛЬОДОВОЇ ТРАСИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС

Проводячи вас по спеціально підготовлених льодових трасах, наші експерти-інструктори піднімуть ваші навички керування на абсолютно новий рівень, який дозволить вам повною мірою розкрити можливості кількох найбільш досконалих автомобілів у світі.

ПЛАН
ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE+ (4 ДНІ)
ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE (3 ДНІ)
ДЕНЬ 1
По прибутті вас відвезуть до готелю Silverhatten, з якого відкривається приголомшливий вид на озеро Горнаван та сосновий ліс поруч. Насолоджуйтесь напоями та обідом у компанії інших гостей.
ДЕНЬ 2
Після сніданку та інструктажу ви вирушаєте до вкритого кригою озера на своє перше заняття. Справжні веселощі починаються тоді, коли ви дізнаєтесь, як підтримувати постійний кут занесення автомобіля.
ДЕНЬ 3
Швидкий ранковий інструктаж, і ви знову на льоду, щоб зіштовхнутися з новими викликами. Після цього відбудеться екскурсія у секретний зимовий випробувальний центр.
ДЕНЬ 4
Після ранкового інструктажу ви отримуєте останній шанс продемонструвати результати свого навчання, востаннє виконуючи пауерслайд на різноманітних ділянках траси.
ДЕНЬ 1
По прибутті вас відвезуть до готелю Silverhatten, з якого відкривається приголомшливий вид на озеро Горнаван та сосновий ліс поруч. Насолоджуйтесь напоями та обідом у компанії інших гостей.
ДЕНЬ 2
Після сніданку та інструктажу ви вирушаєте до вкритого кригою озера на своє перше заняття. Справжні веселощі починаються тоді, коли ви дізнаєтесь, як підтримувати постійний кут занесення автомобіля.
ДЕНЬ 3
Швидкий ранковий інструктаж, і ви знову на льоду, щоб зіштовхнутися з новими викликами. Після цього відбудеться екскурсія у секретний зимовий випробувальний центр
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ГРУПОЮ ЕКСПЕРТІВ-ІНСТРУКТОРІВ

Професійні, віддані своїй справі та дуже досвідчені. Наші експерти-інструктори прагнуть найкращим чином розкрити можливості кожного автомобіля та кожного гостя.

ОТРИМАЙТЕ МАКСИМУМ ВІД СВОЄЇ ПРИГОДИ
ЗАЇЗД HOT LAPS (ГАРЯЧІ КОЛА)
ЗАЇЗД HOT LAPS (ГАРЯЧІ КОЛА)

З досвідченим інструктором за кермом найпотужніших автомобілів Jaguar, ви переживете хвилююче відчуття, коли авто на великій швидкості дрифтує та виконує піруети під час проходження надскладного льодового кільця.

ЗАЇЗД ARCTIC CIRCLE DRIVE
ЗАЇЗД ARCTIC CIRCLE DRIVE

Скористайтеся своїми нещодавно набутими навичками у керуванні автомобілем під час дослідження арктичних ландшафтів. Спогади про світло, величну нерухомість і неосяжний простір залишаться з вами назавжди.

СНІЖНЕ САФАРІ
СНІЖНЕ САФАРІ

Ви будете керувати потужним снігоходом під час захоплюючої подорожі зимовими ландшафтами Ар’єплуга.

– Цей захід планується мінімум для чотирьох учасників
– Передбачені зміна одягу та короткий інструктаж з техніки безпеки

КАТАННЯ НА СОБАЧІЙ УПРЯЖЦІ HUSKY TOUR
КАТАННЯ НА СОБАЧІЙ УПРЯЖЦІ HUSKY TOUR

Змініть потужність автомобіля Jaguar Land Rover на силу хаскі, і відчуйте захоплення, керуючи собачою упряжкою, яка мчить через снігову пустелю.

КУРТКА ICE ACADEMY
КУРТКА ICE ACADEMY

Досить легка, щоб носити її під час керування авто, достатньо тепла, щоб захистити вас від вітру, дощу та снігу, ця вишукана куртка з логотипом Land Rover завжди буде нагадувати вам про ваші пригоди в Арктиці.​

Пропонується у чоловічих та жіночих розмірах. Просто виберіть потрібну кількість у формі резервування місця учасника.

ЗАПРОСІТЬ СУПУТНИКА, ЯКИЙ НЕ БУДЕ БРАТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМАХ КЕРУВАННЯ

На додаток до захоплюючих подій програми Ice Drive, ми пропонуємо пакет «плюс один», що надасть вашому супутнику, який не буде брати участь у програмі керування, можливість розважатися у щоденних заходах в умовах арктичної природи, й передбачає харчування та спільне проживання.

Інформацію щодо цін та доступності розміщено на сторінці резервування участі у вибраній програмі Ice Drive.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З ВІДГУКАМИ У НАШІЙ ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Дізнайтеся про враження наших останніх сміливих гостей від участі у навчанні в Ice Academy разом з Jaguar.

ЗАВАНТАЖИТИ ГОСТЬОВУ КНИГУ

«Цілком фантастична подія — від початку й до самого кінця. Живіть по максимуму і продовжуйте отримувати враження!»


ГРЕМ, Велика Британія

ЗАРЕЗЕРВУВАТИ МІСЦЕ УЧАСНИКА ПРОГРАМИ ICE DRIVE ЗАРАЗ
ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE+
Спробуйте екстремальне зимове кермування на краю Полярного кола, взявши участь у заходах Ice Academy Jaguar Land Rover. Чудові 3 дні насичених поїздок на вкритому кригою озері та снігових трасах, де ви освоїте мистецтво дрифту та пауерслайду із збереженням повного контролю. Розміщення в готелі на 4 ночі, мінімум 3 дні за кермом.ЗАРЕЗЕРВУВАТИ ЗАРАЗ
ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE
Спробуйте екстремальне зимове кермування на краю Полярного кола, взявши участь у заходах Ice Academy Jaguar Land Rover. Дивовижні тривалі вихідні, насичені поїздками на вкритому кригою озері та снігових трасах, де ви освоїте мистецтво дрифту та пауерслайду із збереженням повного контролю. Розміщення в готелі на 3 ночі, мінімум 2 дні за кермом.ЗАРЕЗЕРВУВАТИ ЗАРАЗ
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Робочою мовою цієї програми є англійська. Наші офіси працюють з 09:00 до 17:30 (GMT), з понеділка по п’ятницю, за виключенням офіційних вихідних.
(можуть стягуватися місцеві збори)​

Телефон: +44 207 291 5253
E-mail: iceacademy@quintessentially.com

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ
COVID-19

Які заходи будуть застосовуватися з огляду на пандемію COVID-19?

Скористайтеся наступним посиланням, щоб ознайомитися з нашим підходом щодо COVID-19. Зверніть увагу, що настанови урядових органів часто змінюються, тому ми безперервно здійснюємо моніторинг ситуації та відповідно реагуємо на вимоги. Перевіряйте періодично це посилання під час підготовки до своєї подорожі у Ice Academy з Jaguar Land Rover.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Хто організовує заходи Ice Academy Jaguar та Land Rover?

Заходи Ice Academy Jaguar Land Rover організовує Quintessentially Travel разом з Jaguar Land Rover, яка надає автомобілі та інструкторів з керування, кваліфікованих за програмою Jaguar Land Rover Experience. Ця програма керування авто та льодові траси було розроблено Jaguar Land Rover, а якщо вам щось знадобиться під час переїзду або перебування у нас в Швеції, місцева група забезпечення завжди буде поряд.

Яка мова є робочою під час проведення заходів Ice Academy Jaguar та Land Rover?

Робочою мовою цієї програми є англійська.

Чи можу я брати участь у заходах Ice Academy не в якості водія?

Наші програми мають на меті надання унікального досвіду керування авто. Ніщо не може зрівнятися з керуванням авто на льоду, тому ми рекомендуємо все ж зареєструватися в якості водія. Однак ми розуміємо, що деякі гості захочуть супроводжувати своїх партнерів, при цьому не беручи участь у Ice Driving. Буде запропоновано альтернативну програму, хоча слід мати на увазі, що не завжди можливо запланувати заходи на цілий день. Якщо гості бажають поспостерігати за тим, як їхні партнери будуть проходити льодові траси, можливість цього буде вирішуватися лише в кожному конкретному випадку через умови на місцях проведення, і тому така можливість не може гарантуватися.

Який максимальний розмір групи учасників для кожної програми керування авто?

Для надання найбільш захоплюючого та цікавого досвіду, та з огляду на пандемію COVID-19, ми обмежили розмір групи наших гостей максимум 20 особами (по двоє на один автомобіль). Кожну групу з 20 осіб буде розділено ще на 2 групи по 10 осіб, при цьому кожна така підгрупа з 10 осіб (5 автомобілів) буде отримувати свій досвід та насолоджуватися враженнями у різний час, щоб уникати виникнення великих скупчень.

Чи повинен я мати певний рівень фізичної підготовки, щоб брати участь?

Щоб брати участь у програмі Driving Experience, ви маєте бути впевнені, що відсутні будь-які обставини, які можуть позбавити вас можливості керувати автомобілем, такі як хронічні проблеми зі спиною (або подібне), психічні стани, які можуть погіршити вашу здатність управляти авто, поганий зір, який не відповідає стандартам водіння, вагітність, захворювання дихальних шляхів або проблеми із серцем.

Які пропонуються додаткові заходи?

Передбачені такі опціональні заходи: Hot Lap Upgrades, Arctic Circle Drive, катання на собачих упряжках Husky Rides, подорожі на снігоходах (за додаткову оплату), участь у яких можна завчасно замовити під час резервування місця у Ice Academy Jaguar Land Rover. Щоб отримати докладнішу інформацію про ці та будь-які інші запропоновані заходи, звертайтеся до нашого операційного партнера — Quintessentially Travel:
E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

ЦІНА

Коли завершується резервування місць?

Набір буде припинено за 30 днів до початку заходу.

Чи потрібно мені купити додаткову страховку, щоб мати можливість керувати автомобілем?

Додаткове страхування транспортних засобів є зайвим, але гості повинні придбати комплексний туристичний страховий поліс. Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо цього, звертайтеся до нашого операційного партнера — Quintessentially Travel:

E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

Що входить у ціну участі в Ice Academy Jaguar та Land Rover?

Основна програма включає в себе:

• Всі заходи, пов’язані з керуванням автомобілями
• Розміщення в готелі (номер з двомісним ліжком)
• Сніданок, ланч та обід
• Напої до їжі
• Трансфери до аеропорту Арвідс’яур та з нього.

Точні відомості наведено у програмі вашого індивідуального туру. Зверніть увагу, що через залучення до керування алкоголь включено лише до вашого обіду і пропонується в обмеженій кількості. До кожного прийому їжі включено безалкогольні напої, чай та кава.

Що не входить в ціну цієї програми керування авто?

• Перельоти, страви та напої, не зазначені в програмі
• Додаткові заходи (наприклад, Hot Lap Upgrades, Arctic Circle Drive, катання на собачій упряжці Husky Rides, подорожі на снігоходах)
• Візовий збір (якщо застосовується)
• Страхування подорожей
• Будь-які заходи до або після поїздки, що відхиляються від погодженої програми.

КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ

Хто керує автомобілем?

Ви! Поруч з учасниками будуть перебувати інструктори Jaguar Land Rover Experience, які надаватимуть експертні рекомендації та проводитимуть навчання, але за кермом перебуваєте ви.

Я ніколи раніше не керував автомобілем на льоду, то чи можу я взяти участь у заходах Ice Academy Jaguar та Land Rover?

Безумовно — всі заходи, пов’язані з керуванням, розраховані на водіїв з будь-яким рівнем досвіду. Ви отримаєте ретельні інструктажі з керування, а коли перебуватимете на льоду, інструктори Jaguar Land Rover Experience будуть готові надати професіональні рекомендації та інструкції за допомогою рацій, встановлених в кожному автомобілі. Що стосується розширених програм (Advanced), ми наполегливо рекомендуємо перед цим пройти початкову програму керування авто на льоду Ice Driving або попередньо набути хоча б мінімального досвіду.

На яких автомобілях я буду їздити?

• Програма Ice Drive: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport

• Програма Ice Drive+: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport

• Розширена програма Ice Drive Advanced: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport. Включно з кількома заїздами на Jaguar F-TYPE SVR (20MY), Jaguar F-PACE SVR, Jaguar XE SV Project 8, Land Rover new Defender та «гаряче» коло у якості пасажира на Jaguar I-PACE eTrophy

• Розширена програма Ice Drive Advanced+: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport. Включно з кількома заїздами на Jaguar F-TYPE SVR (20MY), Jaguar F-PACE SVR, Jaguar XE SV Project 8, Land Rover new Defender та «гаряче» коло у якості пасажира на Jaguar I-PACE eTrophy

Іноді, через обставини, що не залежать від нас, може виникнути потреба у зміні або заміні зазначених транспортних засобів, і ми залишаємо за собою право це зробити.

Ці автомобілі мають ручну або автоматичну коробку передач?

Всі автомобілі у цій програмі мають автоматичну коробку передач.

В автомобілях кермо розташоване ліворуч або праворуч?

Авто для учасників матимуть обидва варіанти розташування керма. Учасників, яким незручно їздити на автомобілях з певним розташуванням керма, просимо інформувати про це команди інструкторів, які зроблять все можливе, щоб задовольнити ваші потреби найкращим чином.

Яким є мінімальний вік учасника?

Критеріями допуску до керування авто на трасі Ice Lake є мінімальний вік учасника у 21 рік та наявність повного водійського посвідчення протягом трьох років. Для заходів, які включають в себе керування авто на дорозі загального користування (наприклад, додатковий заїзд Arctic Circle Drive), вік учасника має становити 25 років, а також потрібна наявність повного водійського посвідчення протягом трьох років.

Який тип водійського посвідчення мені потрібен?

Кожен водій повинен мати повне та чинне водійське посвідчення. Вам буде надіслано посилання на онлайн-форму, яку ви маєте заповнити заздалегідь, щоб підтвердити статус свого водійського посвідчення.

Всі водії повинні мати щонайменше 3 (три) роки безперервного досвіду керування авто з повними правами водія без серйозних інцидентів або судимостей за останні 2 (два) роки. Щоб брати участь у будь-яких заходах на дорогах в рамках цього курсу, всі водії мають бути старшими за 25 років й можуть мати не більш як 6 поточних штрафних балів у своєму водійському посвідченні (якщо застосовується). Якщо у вас в водійському посвідченні більш як 6 штрафних балів, ви повинні повідомити нас про це.

Скільки людей перебуває у кожному автомобілі?

У програмах Ice Drive та Ice Drive+ передбачено перебування двох гостей у кожному автомобілі. У програмах рівня Advanced будуть мати місце ситуації, під час яких учасник перебуватиме в автомобілі у супроводі одного з інструкторів Jaguar Land Rover. Якщо ви маєте намір подорожувати один, ознайомтеся з розділом щодо COVID-19.

ПОЇЗДКА

Якщо я подорожуватиму один, чи буду я мати свій власний автомобіль?

Ні. Як особа, що подорожує одна, в автомобілі ви будете перебувати разом з іншим гостем. Ви завжди будете мати окремий номер у готелі. Ознайомтеся з розділом щодо COVID-19.

Чи можна учасникам Ice Academy Jaguar та Land Rover брати з собою дітей?

Заходи Ice Academy Jaguar та Land Rover не передбачають присутності дітей з міркувань безпеки та з огляду на екстремальні кліматичні умови у місці проведення.

Які типи ліжок доступні учасникам?

Ми пропонуємо двомісні ліжка в усіх номерах. Одномісні або два одномісні ліжка разом не передбачені.

Чи потрібна мені віза?

Для громадян більшості країн, які не входять до складу ЄС, потрібна віза для в’їзду у Швецію та ЄС. Зверніться у консульство за місцем свого проживання, щоб з’ясувати конкретні вимоги. Якщо для отримання візи вам потрібне запрошення, будь ласка, зв’яжіться з нашим операційним партнером, Quintessentially Travel, яка надасть вам таке запрошення:
E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

Яка валюта використовується у Швеції?

Місцевою валютою є шведські крони (SEK).

До кого я можу звернутися, якщо потрібна допомога щодо перельотів або змін в моїй подорожі?

Quintessentially Travel, наш операційний партнер, з радістю допоможе вам забронювати квитки на авіарейси та розширити вашу подорож. Оскільки ця компанія є туристичною агенцією з повним комплексом послуг, її співробітники з великим задоволенням ще більше покращать ваші враження від участі у заходах Ice Academy. Звернутися у цю компанію ви можете наступним чином:
E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

Чи потрібен мені спеціальний одяг?

Температура під час заходів з керування авто може знижуватися до –30 °C або нижче, тому ми радимо вам взяти з собою відповідний теплий одяг та взуття, стійкі до коливань погоди. Одяг учасникам не надається, тому ми рекомендуємо всім мати із собою наступне:

• Тепла шапка
• Теплі рукавички
• Шерстяний шарф
• Термобілизна (з довгими рукавами/штанинами)
• Добре утеплена куртка
• Шерстяний джемпер або флісова куртка
• Якийсь додатковий легкий одяг під куртку, який можна одягнути за необхідності
• Міцне, зручне взуття (яке підходить для керування авто)
• Сонцезахисні окуляри

Якщо гості замовили будь-які додаткові заходи (включно з, але не обмежуючись лише згаданим, катанням на снігоходах та собачих упряжках), у перелік слід включити захисний одяг. Для отримання повної інформації, після резервування обговоріть це питання із співробітниками Quintessentially Travel.

Яким є дрес-код для вечірніх заходів?

Вечірній дрес-код — повсякденний одяг.

Що відбуватиметься, якщо погода не буде сприяти керування авто на льоду?

Якщо погода обумовить закриття вкритого кригою поля з міркувань безпеки, тоді буде запропоновано альтернативну програму.

Мені можна буде взяти із собою фото- або відеокамеру?

Звичайно можна, але зверніть увагу, що заходи Ice Academy Jaguar Land Rover проводяться на секретному об’єкті Jaguar Land Rover для випробувань в умовах холодного клімату, тому будуть застосовуватися деякі обмеження щодо зйомки. Використання дронів не дозволяється.

РОЗШИРЕНА ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE ADVANCED

Призначена для гостей, які відвідують нас не вперше, або вже мають досвід керування авто на льоду.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Зверніться до нашої групи фахівців за телефоном +44 207 291 5253
ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ
Підпишіться на всі останні новини Jaguar Travel
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Перегляньте та завантажте актуальну брошуру Ice Academy
ЗАРЕЗЕРВУВАТИ УЧАСТЬ В EXPERIENCE DRIVE
Зарезервуйте участь у Jaguar Experience, щоб повністю відчути автомобіль Jaguar