ICE ACADEMY,</br> ШВЕЦІЯ
ВИБЕРІТЬ ВАШ ДОСВІД
4izhgnphFCY

Розташоване на самому краю Полярного кола у Швеції, містечко Ар’єплуг оточене незайманими територіями з фантастичною арктичною природою. У цій місцевості, яка водночас є екстремальною та сповненою спокою, куди не подивишся, завжди побачиш простори епічного масштабу, тож подих тут перехоплює не лише від холодного повітря.

ВРАЖЕННЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ

Ice Academy, яка знаходиться біля одного з безлічі вкритих кригою озер регіону, пропонує вам пережити ні з чим не зрівняне захоплююче відчуття від керування новітніми автомобілями Jaguar і Land Rover на льоду. Під керівництвом наших досвідчених інструкторів ви зможете досягнути нового рівня водійської майстерності.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФІЛЬМ
yt:eHwwuKqOfe0
ВИБЕРІТЬ ВАШ ДОСВІД ICE DRIVE
ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE
Ви можете взяти участь у триденному заході на вихідних або у 4-денному курсі посеред тижня, в рамках якого у вас буде чудова можливість познайомитися з мистецтвом захоплюючого керування авто на льоду. Випробуйте межі своїх можливостей на різноманітних льодових трасах серед приголомшливих арктичних пейзажів.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
РОЗШИРЕНА ПРОГРАМА КЕРУВАННЯ АВТО НА ЛЬОДУ ICE DRIVE ADVANCED
Ice Drive Advanced пропонується як триденний захід на вихідних або 4-денний курс посеред тижня, й спеціально розроблена для гостей, які відвідують нас не вперше, або тих, хто вже має досвід управління автомобілем на льоду. Випробуйте технічні можливості моделей Jaguar і Land Rover, та максимально скористайтеся перевагами індивідуального навчання.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ГАЛЕРЕЯ ICE ACADEMY

Ознайомтеся з тим, що чекає на вас у Ice Academy.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ГАЛЕРЕЮ
ОЗНАЙОМТЕСЯ З ВІДГУКАМИ У НАШІЙ ГОСТЬОВІЙ КНИЗІ
Дізнайтеся про враження наших сміливих гостей від участі у навчанні в Ice Academy разом із Jaguar.

ЗАВАНТАЖИТИ ГОСТЬОВУ КНИГУ

«Цілком фантастична подія — від початку й до самого кінця. Живіть по максимуму і продовжуйте отримувати враження!»


ГРЕМ, Велика Британія

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ
COVID-19

Які заходи будуть застосовуватися з огляду на пандемію COVID-19?

Скористайтеся наступним посиланням, щоб ознайомитися з нашим підходом щодо COVID-19. Зверніть увагу, що настанови урядових органів часто змінюються, тому ми безперервно здійснюємо моніторинг ситуації та відповідно реагуємо на вимоги. Періодично перевіряйте це посилання під час підготовки до своєї подорожі в Ice Academy Jaguar Land Rover.


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Хто організовує заходи Ice Academy Jaguar та Land Rover?

Заходи Ice Academy Jaguar Land Rover організовує Quintessentially Travel разом із Jaguar Land Rover, яка надає автомобілі та інструкторів із керування, кваліфікованих за програмою Jaguar Land Rover Experience. Ця програма керування авто та льодові траси були розроблені Jaguar Land Rover, а якщо вам щось знадобиться під час переїзду або перебування у нас в Швеції, місцева група підтримки завжди буде поряд.

Яка мова є робочою під час проведення заходів Ice Academy Jaguar Land Rover?

Робочою мовою цієї програми є англійська.

Чи можу я брати участь у заходах Ice Academy не в якості водія?

Наші програми мають на меті надання унікального досвіду керування авто. Ніщо не може зрівнятися з керуванням авто на льоду, тому ми рекомендуємо все ж зареєструватися в якості водія. Однак ми розуміємо, що деякі гості захочуть супроводжувати своїх партнерів, при цьому не беручи участь у Ice Driving. Буде запропоновано альтернативну програму, хоча слід мати на увазі, що не завжди можливо запланувати заходи на цілий день. Якщо гості бажають поспостерігати за тим, як їхні партнери будуть проходити льодові траси, можливість цього буде вирішуватися лише в кожному конкретному випадку через умови на місцях проведення, і тому така можливість не може гарантуватися.

Який максимальний розмір групи учасників для кожної програми керування авто?

Для надання найбільш захоплюючого та цікавого досвіду, та з огляду на пандемію COVID-19, ми обмежили розмір групи наших гостей максимум 20 особами (по двоє на один автомобіль). Кожну групу з 20 осіб буде розділено ще на 2 групи по 10 осіб, при цьому кожна така підгрупа з 10 осіб (5 автомобілів) буде отримувати свій досвід та насолоджуватися враженнями у різний час, щоб уникати виникнення великих скупчень.

Чи повинен я мати певний рівень фізичної підготовки, щоб брати участь?

Щоб брати участь у програмі Driving Experience, ви маєте бути впевнені, що відсутні будь-які обставини, які можуть позбавити вас можливості керувати автомобілем, такі як хронічні проблеми зі спиною (або подібне), психічні стани, які можуть погіршити вашу здатність управляти авто, поганий зір, який не відповідає стандартам водіння, вагітність, захворювання дихальних шляхів або проблеми із серцем.

Які пропонуються додаткові заходи?

Передбачені такі опціональні заходи: гарячі колі, керування по арктичному колу, катання на собачих упряжках Husky Rides, подорожі на снігоходах (за додаткову оплату), участь у яких можна завчасно замовити під час резервування місця у Ice Academy Jaguar Land Rover. Щоб отримати докладнішу інформацію про ці та будь-які інші запропоновані заходи, звертайтеся до нашого операційного партнера — Quintessentially Travel:

E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

ЦІНА

Коли завершується резервування місць?

Набір буде припинено за 30 днів до початку заходу.

Чи потрібно мені купити додаткову страховку, щоб мати можливість керувати автомобілем?

Додаткове страхування транспортних засобів є зайвим, але гості повинні придбати комплексний туристичний страховий поліс. Якщо у вас виникли будь-які запитання щодо цього, звертайтеся до нашого операційного партнера — Quintessentially Travel:

E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

Що входить у ціну участі в Ice Academy Jaguar та Land Rover?

Основна програма включає в себе:

• Всі заходи, пов’язані з керуванням автомобілями
• Розміщення в готелі (номер з двомісним ліжком)
• Сніданок, ланч та обід
• Напої до їжі
• Трансфери до аеропорту Арвідс’яур та з нього.

Точні відомості наведено у програмі вашого індивідуального туру. Зверніть увагу, що через залучення до керування алкоголь включено лише до вашого обіду і пропонується в обмеженій кількості. До кожного прийому їжі включено безалкогольні напої, чай та кава.

Що не входить в ціну цієї програми керування авто?

• Перельоти, страви та напої, не зазначені в програмі
• Додаткові заходи (наприклад, Hot Lap Upgrades, Arctic Circle Drive, катання на собачій упряжці Husky Rides, подорожі на снігоходах)
• Візовий збір (якщо застосовується)
• Страхування подорожей
• Будь-які заходи до або після поїздки, що відхиляються від погодженої програми.

КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ

Хто керує автомобілем?

Ви! Поруч із учасниками будуть перебувати інструктори Jaguar Land Rover Experience, які надаватимуть експертні рекомендації та проводитимуть навчання, але за кермом перебуваєте ви.

Я ніколи раніше не керував автомобілем на льоду, то чи можу я взяти участь у заходах Ice Academy Jaguar та Land Rover?

Безумовно — всі заходи, пов’язані з керуванням, розраховані на водіїв з будь-яким рівнем досвіду. Ви отримаєте ретельні інструктажі з керування, а коли перебуватимете на льоду, інструктори Jaguar Land Rover Experience будуть готові надати професіональні рекомендації та інструкції за допомогою рацій, встановлених в кожному автомобілі. Що стосується розширених програм (Advanced), ми наполегливо рекомендуємо перед цим пройти початкову програму керування авто на льоду Ice Driving або попередньо набути хоча б мінімального досвіду.

На яких автомобілях я буду їздити?

• Програма Ice Drive: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport

• Програма Ice Drive+: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport

• Розширена програма Ice Drive Advanced: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport. Включно з кількома заїздами на Jaguar F-TYPE SVR (20MY), Jaguar F-PACE SVR, Jaguar XE SV Project 8, Land Rover new Defender та «гаряче» коло у якості пасажира на Jaguar I-PACE eTrophy

• Розширена програма Ice Drive Advanced+: • Jaguar F-TYPE R, Jaguar F-PACE, Range Rover Sport. Включно з кількома заїздами на Jaguar F-TYPE SVR (20MY), Jaguar F-PACE SVR, Jaguar XE SV Project 8, Land Rover new Defender та «гаряче» коло у якості пасажира на Jaguar I-PACE eTrophy

Іноді, через обставини, що не залежать від нас, може виникнути потреба у зміні або заміні зазначених транспортних засобів, і ми залишаємо за собою право це зробити.

Ці автомобілі мають ручну або автоматичну коробку передач?

Всі автомобілі у цій програмі мають автоматичну коробку передач.

В автомобілях кермо розташоване ліворуч або праворуч?

Авто для учасників матимуть обидва варіанти розташування керма. Учасників, яким незручно їздити на автомобілях з певним розташуванням керма, просимо інформувати про це команди інструкторів, які зроблять все можливе, щоб задовольнити ваші потреби найкращим чином.

Яким є мінімальний вік учасника?

Критеріями допуску до керування авто на трасі Ice Lake є мінімальний вік учасника у 21 рік та наявність повного водійського посвідчення протягом трьох років. Для заходів, які включають в себе керування авто на дорозі загального користування (наприклад, додатковий заїзд Arctic Circle Drive), вік учасника має становити 25 років, а також потрібна наявність повного водійського посвідчення протягом трьох років.

Який тип водійського посвідчення мені потрібен?

Кожен водій повинен мати повне та чинне водійське посвідчення. Вам буде надіслано посилання на онлайн-форму, яку ви маєте заповнити заздалегідь, щоб підтвердити статус свого водійського посвідчення.

Всі водії повинні мати щонайменше 3 (три) роки безперервного досвіду керування авто з повними правами водія без серйозних інцидентів або судимостей за останні 2 (два) роки. Щоб брати участь у будь-яких заходах на дорогах в рамках цього курсу, всі водії мають бути старшими за 25 років й можуть мати не більш як 6 поточних штрафних балів у своєму водійському посвідченні (якщо застосовується). Якщо у вас в водійському посвідченні більш як 6 штрафних балів, ви повинні повідомити нас про це.

Скільки людей перебуває у кожному автомобілі?

У програмах Ice Drive та Ice Drive+ передбачено перебування двох гостей у кожному автомобілі. У програмах рівня Advanced будуть мати місце ситуації, під час яких учасник перебуватиме в автомобілі у супроводі одного з інструкторів Jaguar Land Rover. Якщо ви маєте намір подорожувати один, ознайомтеся з розділом щодо COVID-19.

ПОЇЗДКА

Якщо я подорожуватиму один, чи буду я мати свій власний автомобіль?

Ні. Як особа, що подорожує одна, в автомобілі ви будете перебувати разом з іншим гостем. Ви завжди будете мати окремий номер у готелі. Ознайомтеся з розділом щодо COVID-19.

Чи можна учасникам Ice Academy Jaguar та Land Rover брати з собою дітей?

Заходи Ice Academy Jaguar та Land Rover не передбачають присутності дітей з міркувань безпеки та з огляду на екстремальні кліматичні умови у місці проведення.

Які типи ліжок доступні учасникам?

Ми пропонуємо двомісні ліжка в усіх номерах. Одномісні або два одномісні ліжка разом не передбачені.

Чи потрібна мені віза?

Для громадян більшості країн, які не входять до складу ЄС, потрібна віза для в’їзду у Швецію та ЄС. Зверніться у консульство за місцем свого проживання, щоб з’ясувати конкретні вимоги. Якщо для отримання візи вам потрібне запрошення, будь ласка, зв’яжіться з нашим операційним партнером, Quintessentially Travel, яка надасть вам таке запрошення:
E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

Яка валюта використовується у Швеції?

Місцевою валютою є шведські крони (SEK).

До кого я можу звернутися, якщо потрібна допомога щодо перельотів або змін в моїй подорожі?

Quintessentially Travel, наш операційний партнер, з радістю допоможе вам забронювати квитки на авіарейси та розширити вашу подорож. Оскільки ця компанія є туристичною агенцією з повним комплексом послуг, її співробітники з великим задоволенням ще більше покращать ваші враження від участі у заходах Ice Academy. Звернутися у цю компанію ви можете наступним чином:
E-mail: iceacademy@quintessentially.com або за телефоном: +44 207 291 5253 (09:00 – 17:30 (GMT), Пн–Пт, за виключенням офіційних вихідних. Місцеві оператори зв’язку можуть стягувати додаткову платню.

Чи потрібен мені спеціальний одяг?

Температура під час заходів з керування авто може знижуватися до –30 °C або нижче, тому ми радимо вам взяти з собою відповідний теплий одяг та взуття, стійкі до коливань погоди. Одяг учасникам не надається, тому ми рекомендуємо всім мати із собою наступне:

• Тепла шапка
• Теплі рукавички
• Шерстяний шарф
• Термобілизна (з довгими рукавами/штанинами)
• Добре утеплена куртка
• Шерстяний джемпер або флісова куртка
• Якийсь додатковий легкий одяг під куртку, який можна одягнути за необхідності
• Міцне, зручне взуття (яке підходить для керування авто)
• Сонцезахисні окуляри

Якщо гості замовили будь-які додаткові заходи (включно з, але не обмежуючись лише згаданим, катанням на снігоходах та собачих упряжках), у перелік слід включити захисний одяг. Для отримання повної інформації, після резервування обговоріть це питання із співробітниками Quintessentially Travel.

Яким є дрес-код для вечірніх заходів?

Вечірній дрес-код — повсякденний одяг.

Що відбуватиметься, якщо погода не буде сприяти керування авто на льоду?

Якщо погода обумовить закриття вкритого кригою поля з міркувань безпеки, тоді буде запропоновано альтернативну програму.

Мені можна буде взяти із собою фото- або відеокамеру?

Звичайно можна, але зверніть увагу, що заходи Ice Academy Jaguar Land Rover проводяться на секретному об’єкті Jaguar Land Rover для випробувань в умовах холодного клімату, тому будуть застосовуватися деякі обмеження щодо зйомки. Використання дронів не дозволяється.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Зверніться до нашої групи фахівців за телефоном +44&nbsp;207&nbsp;291&nbsp;5253
ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ
Підпишіться на всі останні новини Jaguar Travel
ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ
Перегляньте та завантажте актуальну брошуру Ice Academy
ЗАРЕЗЕРВУВАТИ УЧАСТЬ В EXPERIENCE DRIVE
Зарезервуйте участь у Jaguar Experience, щоб повністю відчути автомобіль Jaguar