ПОРІВНЯЙТЕ МОДЕЛІ

Додайте аж до трьох моделей до порівняння

Автомобілі продемонстровані належать до глобальної лінійки Jaguar . Специфікації, опції та наявність можуть відрізнятись залежно від ринку, будь ласка, звяжіться з мясцевим дилером для уточнення остаточної комплектації. Наведені технічні дані лише для порівняння як офіційні дані випробувань, реальні дані можуть відрізнятись


WLTP (Світова гармонізована процедура тестування легких транспортних засобів) - це новий процес, який поетапно починається з 2017 року, який вимірює паливо, споживання енергії, діапазон та викиди. Призначений для того, щоб поєднати теорію зі світовою практикою. Призначений для тестування автомобілей з опційним обладнанням та вимагає більш жорсткої процедури випробувань та профілю водіння.


WLTP це новий стандарт випробувань в EU для розрахунків стандартизованого споживання пального та викидів CO₂ для пасажирських автомобілів. Згідно нього вимірюється споживання енергії, пального, відстань та викиди. Він розроблений для того, щоб наблизити показники до реальних. Автомобілі випробовуються з опційним обладнанням і згідно більш вимогливих процедур. Інформація, специфікація та кольори на цьому веб-сайті можуть відрізнятися в залежності від ринку та можуть бути змінені без попередження. Деякі зображені автомобілі оснащені додатковим обладнанням, яке може бути недоступним для деяких ринків. Зв'яжіться із вашим місцевим дилером, щоб дізнатися про остаточні вартості та доступність. Показники витрати пального: зазначені цифри не гарантують точну відповідність для кожного окремого автомобіля, а є орієнтовними. Автомобілі не проходять індивідуальні випробування та показники на одній моделі можуть відрізнятися для кожного окремого автомобіля. Автомобіль також може мати окремі модифікації. Зазначені цифри є результатами офіційних випробувань виробника відповідно до законодавчих норм EU по стандартам WLTP. Фактичні результати можуть відрізнятися від тих, що були досягнуті в результаті випробувань. Зазначені цифри представлено лише із ознайомлювальною метою.