Skip primary navigation
skip.tertiary.navigation

The Pace

Jaguar із задоволенням анонсує початок «The Pace», це початок нового партнерства із визначними культурними діячами та видатними особистостями, які творять мистецтво та інновації сьогодення для створення незабутнього досвіду.

У першому сезоні ми представляємо вам  наше ексклюзивне партнерство із Dua Lipa, безсумнівно однієї з найбільш визначних сучасних поп виконавиць. Вона стала всесвітньо відомою завдяки своєму унікальному музичному смаку та поєднанню різних музичних стилів, та створила виняткове звучання про яке раніше ніхто не підозрював. Вона відкрила новий вимір музики та стала його головним образом.

Унікальний характер Dua Lipa та екслюзивна філософія Jaguar зробили можливим виняткове партнерство двох легенд.

3 вересня у Амстердамі, ми представимо виняткове партнерство Dua Lipa та Jaguar на ексклюзивно концерті. Подія в Амстердамі розпочинає серію ексклюзивних заходів Jaguar по всій Європі, щоб підкреслити винятковість нашої нової неймовірні лінійки кросоверів. Разом ми встановлюємо новий ритм, створюємо новий стиль ми Set the Pace.

Станьте частиною нової історії.

Слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах, щоб бути в курсі останніх подій.

Розширюємо кордони музики та технологій

Музика робить кожен ваш водійський досвід ще більш захоплюючим.  Співпраця із Dua Lipa, допомогла нам вивести цей довід на абсолютно новий рівень. Використовуючи дані про стиль водіння та вподобання водія, інноваційна технологія Jaguar I-PACE дозволила створити ремікс нового хіта ‘Want To’. Інноваційні інтелектуальні сенсори дозволили вловити  стиль водіння та настрій співачки та використали ці дані аби створити унікальний музичний ремікс.

"Хочеш" реміксувати?

Вам не потрібен ритм, якщо у вас є правильний алгоритм.

Тепер шанувальники по всьому світу мають можливість створювати персоналізовані ремікси, використовуючи власні дані – які автомобіль оцінює в залежності від стилю водіння та персональних плей-листів.

Доступно близько мільйона реміксів із різними ритмами, стилями та версіями, що базуються на різноманітних музичних жанрах від хіп-хопу до оркестрової музики, від поп-музики до джазу.

Лише декілька дій, і ваш трек побачить світ. Час встановлювати ритм, #thepace

СТВОРИТИ ВЛАСНИЙ РЕМІКС
Зіркове піднесення Dua Lipa

“Ніколи не сподівайся на план Б“– саме такого принципу дотримувалась Dua Lipa, щоб досягти успіху шоу-бізнесі. Єдиний план і єдине бачення довели свою актуальність.

Революція електрифікації

Як виявилось, двигуни внутрішнього згорання мали значно більше переваг ніж електричні батареї, проте ця ситуація змінюється сьогодні.

Лінійка кросоверів PACE

Лінійка PACE це втілення сутності та драйву Jaguar у практичному прояві, аби ви отримали нові емоції від керування.  Кожна модель включає найсучасніші технології та інновації, які підкреслюють унікальність кожного автомобілю та дарують індивідуальність вашим подорожам. Насолоджуйтесь винятковою лінійкою, яка змінить ваше уявлення про мистецтво керування

I-PACE

Представляємо перший електричний кросовер від Jaguar. Він розшрює родину кросоверів Jaguar, вражає інноваційними технологіями та захоплює своїм унікальним дизайном. Створений с чистого листа, він не втрачає харизми, потужності та азарту притаманного Jaguar. Бажаний, винятковий, динамічний – перший елктромобіль, що збуджує відчуття.

E-PACE

E-PACE – перший компактний кросовер Jaguar. Цей винятковий, яскравий та унікальний автомобіль гарантує неймовірний рівень драйву, маневреності та швидкості.  Інтер’єр орієнтований на водія,  в той же час забезпечує найвищий рівень комфорту для вашої родини.  E-PACE це унікальне поєднання щоденної практичності та спортивного характеру істинного хижака Jaguar. Такого кросоверу ви ще не зустрічали.

F-PACE

Наш розкішний кросовер поєднує в собі спортивний характер, найкрасивіший у світі дизайн та щоденну практичність. Технологічно довершений та продуманий до дрібниць, він зробить кожну вашу подорож комфортною, безпечною та яскравою. F-PACE – еталон продуктивності, що зробить щоденне водіння надзвичайно приємним для вас та вашої родини.