Skip primary navigation

ІННОВАЦІЙНЕ ЛІДЕРСТВО — СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ, СПРЯМОВАНА НА КЛІЄНТА

skip.tertiary.navigation

ІННОВАЦІЙНЕ ЛІДЕРСТВО — СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ, СПРЯМОВАНА НА КЛІЄНТА

Герд Е. Маузер (Gerd E. Mauser), Jaguar Land Rover, керівник відділу маркетингу

Герд Е. Маузер був призначений керівником відділу маркетингу компанії Jaguar Land Rover у січні 2015 року. Він підпорядковується безпосередньо генеральному директору компанії, д-ру Ральфу Шпету (Ralf Speth).

Маузер, який раніше виконував роль незалежного консультанта в Jaguar Land Rover, віднині буде опікуватися міжнародною маркетинговою діяльністю, пов'язаною з брендами Jaguar та Land Rover. В обов'язки Маузера входитиме позиціювання бренду, планування випуску продукції зараз та в майбутньому, маркетингові комунікації, розробка стратегії розвитку відносин між клієнтами та брендом та сприяння перспективному розвитку бренду.

«Ми повинні в першу чергу думати про клієнтів, щоб вони завжди обирали наші автомобілі з-поміж інших»Герд Е. Маузер, керівник відділу маркетингу Jaguar Land Rover

За плечима Маузера 30-річний досвід роботи у сфері автомаркетингу. У 1985 році він приєднався до компанії BMW як стажер, одразу після того, як отримав ступінь в сфері економіки («Управління бізнесом»), спеціальність «Маркетинг та стратегічне планування», в Університеті імені Йоганна Вольфганга Гете у Франкфурті-на-Майні. У 1987 році він працював у мотоциклетному підрозділі компанії BMW. За час своєї роботи він займав такі посади: генеральний директор з питань маркетингу та планування, директор з питань корпоративного маркетингу.

У 1994 році Маузера призначили директором з питань корпоративного маркетингу в Porsche AG. На цій посаді він пропрацював до 2010 року. Коло його основних обов'язків включало управління брендом на міжнародному рівні, розробку формули бренду, а також довготривале планування маркетингу та обсягів продажів.

У жовтні 2013 року Маузер став незалежним консультантом компанії Jaguar Land Rover. Він обіймав цю посаду протягом двох місяців. Потім він два роки був президентом футбольного клубу Штутгарт (1893).

Маузер мешкає у місті Бітігайм-Біссінген у Німеччині та у місті Стратфорд-на-Ейвоні у Великобританії.