КУЗОВ ПОВНІСТЮ З АЛЮМІНІЮ

Легка алюмінієва конструкція, що відрізняється підвищеними міцністю та надійністю, використовується при створенні автомобілів Jaguar вже понад 70 років.

На перші Jaguar XK120, що випускалися в 1940-х роках, встановлювалися алюмінієві панелі, а спортивні моделі C-Type і D-Type 1950-х років, які зарекомендували себе на гонках в Ле-Мане, і полегшені E-Type 1960-х років стали одними з перших автомобілів з алюмінієвими шасі і кузовом. У 2003 році ми модернізували наш легендарний автомобіль XJ, оснастивши його алюмінієвою архітектурою, завдяки чому він стала на 40% легше свого попередника. Сучасні седани, спортивні автомобілі і позашляховики Jaguar створюються з урахуванням досвіду, накопиченого нами за п'ять поколінь використання алюмінієвих компонентів.


Ключовим аргументом на користь алюмінію є те, що він в три рази легший за сталь. Це дозволяє нам створювати шасі, вага яких значно менше, ніж у їх сталевих аналогів, що, в свою чергу, скорочує витрату палива, кількість викидів і покращує динамічні характеристики автомобіля. Кожні 100 кг маси, збережені завдяки використанню алюмінієвих шасі, допомагають зменшити кількість викидів CO2 на 9 г/км, а витрата палива за весь час експлуатації - на 800 літрів.


Наша політика використання алюмінію продиктована не тільки бажанням знизити масу автомобіля, а й прагненням проєктувати міцніші, безпечніші, довговічніші і надійніші автомобілі.


Ми досягли досконалості у використанні алюмінію в якості основного матеріалу на виробництві. Листам необробленого алюмінію, товщина яких становить 0,9 мм при виробництві зовнішніх панелей або до 3 мм при виробництві компонентів підвищеної міцності, в ході складного процесу пресування надаються потрібні обриси і форма, а за допомогою зусилля в 2000 тонн-сил ми робимо в листах отвори з похибкою не більше міліметра. Так нам вдається досягти приголомшливих результатів. Бічна панель F-PACE - найбільша з тих, що ми створили, - важить всього 5,8 кг.

"СТРАТЕГІЯ ВИКОРИСТАННЯ АЛЮМІНІЮ JAGUAR ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ ... В ПРАГНЕННІ СТВОРЮВАТИ МІЦНШІ, БЕЗПЕЧНІШІ, ДОВГОВІЧНІШІ І НАДІЙНІШІ АВТОМОБІЛІ"

Використовуючи досвід аерокосмічної промисловості, ми розробили революційний спосіб виробництва алюмінієвих шасі під назвою «riv-bonding». Алюмінієві панелі скріплюються надміцним адгезивом і заклепками зі сталі з цинковим покриттям, що містить бор, із зусиллям до 10 тонн-сил.


Під час запікання шасі при температурі 170ºC у фарбувальному цеху адгезив в цій герметичній багатошарової алюмінієвої конструкції застигає до міцності бетону, надаючи тонкому листу алюмінію неймовірну жорсткість. Наприклад, алюмінієвий кузов спортивного автомобіля F-TYPE важить всього 261 кг, але при цьому відрізняється вражаюче високою жорсткістю на скручування. При роботі над автомобілем XE ми перевершили самі себе і створили седан з найміцнішим серед доступних на даний момент автомобілів Jaguar кузовом.


Для виробництва алюмінієвих компонентів характерним є нижчий рівень шуму і споживанням енергії, а також воно більш безпечне для навколишнього середовища, ніж виробництво звичайних сталевих шасі. Крім того, на переробку алюмінію для вторинного використання, після якої він не втрачає своєї міцності, йде всього 5 відсотків енергії, що витрачається при використанні необробленого алюмінію. Завдяки цьому нам вдається мінімізувати можливі негативні впливи автомобілів Jaguar на навколишнє середовище ще до того, як вони опиняться на дорозі.


Алюміній використовується для виробництва не тільки полегшених шасі Jaguar, що підвищують потужність, динаміку, міцність і надійність автомобілів. Двигуни Ingenium нового покоління на автомобілях Jaguar Land Rover, оснащуються блоком і головкою з литого алюмінію, внаслідок чого їх маса знижується на 24 кг, тертя скорочується на 17%, а рівень шуму зменшується на 5 децибелів.


Можна сміливо сказати, що автомобілі нашої нової лінійки відрізняються більшою безпекою, економічністю і надійністю як зовні, так і всередині.

yt:ADT4jIi4Hu0
Легка алюмінієва конструкція XF
ІНШІ ІСТОРІЇ
МІЖНАРОДНІ ОБ'ЄКТИ

Дата публікації: 18-08-2016

Ми докладаємо всіх можливих зусиль, щоб зробити автомобілі Jaguar найпотужнішими, найнадійнішими і найпродуктивнішими на ринку.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ВІРТУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

Ми вкладаємо великі інвестиції в передові інструменти для віртуального проєктування та інноваційні технології, що відкривають перед нами швидкі, ефективні та надійні способи розробки і створення нових продуктів. Завдяки цьому автомобілі Jaguar відрізняються підвищеною надійністю, міцністю і працездатністю.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
ПРОЦЕС ТЕСТУВАННЯ

Дата публікації: 18-08-2016

На всіх етапах проєктування, розробки і виробництва кожен компонент Jaguar проходить безліч випробувань і перевірок, що дозволяють переконатися в його надійності, міцності і якості і зробити готовий продукт самим безпечним, ефективним і надійним автомобілем на ринку.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ