ПРО JAGUAR
ІННОВАЦІЙНЕ ЛІДЕРСТВО<br>ВИЗНАЧАЄМО МАЙБУТНЄ JAGUAR


 
Інновації – друга натура доктора Ральфа Спета. З моменту призначення на посаду генерального директора Jaguar Land Rover 18 лютого 2010 року він забезпечив контроль над глобальними змінами у діяльності компанії, що стало результатом збільшення продажів, дало змогу створити понад 8000 робочих місць і запустити кілька престижних моделей, серед яких – новий XJ та визначальний для бренду F-TYPE.
 
Доктор Спет, за його ж визнанням, по-справжньому закоханий в автомобілі. Він водить Jaguar XFR і має у власності класичний E-Type. А його неймовірний успіх пояснюється тим, що найважливішу роль у кожному аспекті діяльності компанії він відводить саме проектуванню. Причому це стосується не тільки автомобілів, але й організації роботи в цілому.
 
«Я маю на увазі те, як ми проектуємо усі наші процеси, дослідження, виробництво, навчання, кадрові плани, особисті навички тощо. А ще – проектування стосунків з дилерами і, найголовніше, з нашими клієнтами».
 
Ключ до успіху він вбачає саме у створенні цінності та інноваціях, що дає змогу генерувати необхідну економічну віддачу, яка дозволить виправдати доцільність подальших інвестицій в інновації – таке собі ідеальне замкнене коло.
 
«Ми стаємо дедалі глобальнішими, розробляємо більше продуктів, інвестуємо у величезне розмаїття технологій у різних галузях».
 
Після отримання вченого ступеня з інженерної економіки в Розенхаймському університеті (Rosenheim University, Німеччина) йому було присвоєно звання доктора інженерних наук. Він також є професором кафедри промисловості Уорікського університету (University of Warwick).
 
Перш ніж прийти на роботу в компанію BMW у 1980 році, доктор Спет багато років працював бізнес-консультантом. Через 20 років він зайняв посаду директора з виробництва, якості і планування Premier Automotive Group, що входить до складу Ford Motor Company. Його остання посада у BMW – віце-президент Land Rover (тоді марка належала саме «баварцям»).
 
Коли у 2000 році німецький концерн продав бренд Land Rover американському «Форду», Ральф Спет став директором з виробництва, якості і планування Premier Automotive Group (PAG). До Jaguar Land Rover він працював керівником напрямку операційного бізнесу у міжнародній німецькій газовидобувній компанії Linde Group.
 
«Сьогодні Jaguar Land Rover переживає важливий період, – вважає він. – Адже це не якась застаріла галузь промисловості, оскільки автомобілі є носіями досконалих технологій майбутнього». Переводячи команду зі 170 дослідників до Уорікського університету, він планує витратити на спільні дослідження протягом кількох наступних років понад 100 мільйонів фунтів. Та ще й постійно шукає можливості для широкого впровадження нових технологій для Jaguar Land Rover, як-от газова мікротурбіна від компанії Bladon Jets для Jaguar C-X75.
 
Доктор Спет народився у німецькому місті Рот (Roth). Він одружений, виховує двох доньок.
 
 
 
"Інновації у дизайні, інженерії та технологіях відіграють ключову роль у нашому бізнесі"
 

Др. Ральф Спет,
генеральний директор Jaguar Land Rover

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ
Щоб бути в курсі останніх новин та акцій від Jaguar, підпишіться на наші новини
Зв’яжіться з нами
Contact us for Jaguar customer help or general enquires
Замовити тест-драйв
Зареєструйтесь на проведення тест-драйву обраного вами автомобіля Jaguar
ЗНАЙТИ ДИЛЕРА
Знайдіть найближчого до вас офіційного дилера Jaguar